BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Bell & Ross BR 01 Cyber Skull (Ref. BR01-CSK-CE/SRB)

Bell & Ross BR 01 Cyber Skull (Ref. BR01-CSK-CE/SRB)

Společnost Bell & Ross představila BR 01 Cyber Skull, nejnovějšího člena konceptu lebky, který používá již více než deset let.

Značka, která je známá svými hranatými  pouzdry, ikonickými ve světě hodinek, přidala novinku do konceptu lebky, který se používá u jejích modelů od roku 2009. Bell & Ross BR 01 Cyber Skull symbolizuje začátek nové éry značky. Nový model je dodáván v pouzdře o průměru 46 mm z černé matné keramiky. Pouzdro, které značka nazývá Cyber, je inspirováno detaily modelu jednoho z klasických stíhacích letounů amerického letectva Lockheed Martin F-117. Úhlový a fazetovaný povrch pouzdra připomíná konstrukci letadla vyvinutou pro snížení radarových signálů. Do pouzdra se zkosenými rohy v úhlech 45 stupňů, je z obou stran usazeno safírové sklo. Vodotěsnost do 50 metrů.

Ciferníku modelu vévodí lebka používaná v různých modelech značky v posledním desetiletí.  Pod touto lebkou, jejíž čelist   se pohybuje při ručním natahování hodinek, jsou zkřížené hnáty, které nám připomínají  pirátské vlajky. Matné černé ručky jsou opatřeny  černou Super-LumiNOVA. Srdce bije na frekvenci 4 Hz (28 800 v / h). Mechanika s ručním  nátahem  BR-CAL.208 s 21 kameny nabízí až 50 hodin rezervy chodu při plném nátahu.

Limitovaná edice modelu čítá 500 kusů, které jsou opatřeny černým gumovým páskem a černou ocelovou sponou potaženou PVD.

PARAMETRY V KOSTCE
BR 01 Cyber Skull (Ref. BR01-CSK-CE/SRB)
Limitovaná edice 500 kusů
Strojek: kalibr BR-CAL.208/ mechanické ruční nátah,21 kamenů,  4Hz frekvence
Funkce: hodiny a minuty/ pohybující se lebka při nátahu
Pouzdro: délka 45 mm, šířka 46,5 mm/matná černá keramika
Ciferník: skeleton, černá keramická lebka, hodinová  minutová ručka s indexy Super-LumiNova®/plné
Sklo: safírové s antireflexní vrstvou
Vodotěsnost: 50 metrů.
Náramek / řemínek:  černý kaučuk
Spona: trnová, ocel černé PVD

www.hodinky-beny.cz

Publikováno: 8. 1. 2021

Autor: Beny spol. s r.o.

Tagy: Hodinářství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB