TENTO MOMENT TVOŘÍ DALŠÍ PŘÍBĚH

Milan Baroš & Vladimír Šmicer

Nahoru, dolů. Vždy při sobě. Stejné priority a stejné hodnoty. Když jsem chtěl znát pravdu, věděl jsem, že ty mi lhát nikdy nebudeš. Veškerá energie, kterou jsem do našeho přátelství vložil, nepřišla nikdy nazmar. Díky tobě jsem lepším člověkem. Každým momentem.

Tomáš Ujfaluši s dcerou

Dmu se pýchou, když vidím jak dospíváš v krásnou a sebevědomou ženu. Od mala jsem tě učil odvaze, průbojnosti a schopnosti přijímat rizika. Jsem si jistý, že jsi připravena. Stále tě budu mít na očích a jistit tě, kdyby jsi padala. I tyto momenty patří k dospělosti.

Radek & Klára Kováčovi

Pozornost je jeho druhé jméno. Je jako strom. Je moudrý, je silný, zdravý a stojí pevně na svém místě. Svými větvemi nás objímá a chrání. Společně kveteme a moudříme. Naučil mě život žít, ne přežívat. Ukázal mi lásku, která je opřená o důvěru. Jeho ústa mi zastavují dech. Momenty, které si chci v sobě nést už napořád.

Radek Kováč s maminkou

Vnímám tě jako svůj zdroj štěstí a lásky, zdroj klidu, míru a jistoty. Vždy jsi měla otevřenou náruč a učila mě pravé podstaty lásky. Vychovala jsi z chlapce muže. Naučila jsi mě jak přistupovat k životu čelem. Vždy tu pro tebe budu, stejně jako ty pro mě.

 

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB