Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Služby klenotnictví Beny kromě samotného prodeje zahrnují i možnost exkluzivní výroby šperků na zakázku včetně gravírování a rytin.

Zhotovíme vám jakékoliv reklamní, klubové nebo rodinné šperky, prsteny, snubní prsteny, náušnice, přívěsky, rámečky, obruby aj..

V naší zlatnické dílně navrhneme a vyrobíme šperky dle vašeho přání. Sdělte nám své představy. Jsme otevřeni novým myšlenkám a nápaditým designům. Šperky vyhotovujeme dle vašeho návrhu (nákres, fotografie, 3D model) nebo vám s návrhem šperku poradí náš designér či zlatnický mistr. Poradíme vám s materiály a případným výběrem drahých kamenů. 

Ze starého klenotu vytvoříme moderní aktuální šperk, dle přání upravíme i šperky z naší nabídky.

Díky kreativitě, odborné řemeslné zručnosti a perfektně vybavenému zlatnickému ateliéru, mohou naši zlatníci vytvořit šperky na míru, odpovídající vaší představě. Pracujeme pouze se slitinami drahých kovů a na vaše přání šperky osadíme kameny.
„Pro náš zlatnický ateliér jsou vaše přání výzvou a posláním, limitem je pouze vaše představivost.“

BENY LUXURY WATCHES & JEWELLERY

Zlatnický servis – 1. patro
Václavské náměstí 52
110 00 Praha 1

Tel.: +420 222 210 045
E-mail: zlatnickyservis@beny.cz

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB