Zakázková výroba

Služby klenotnictví Beny kromě samotného prodeje zahrnují i možnost exkluzivní výroby šperků na zakázku včetně gravírování a rytin. Zhotovíme vám jakékoliv reklamní, klubové nebo rodinné šperky, prsteny, snubní prsteny, náušnice, přívěsky, rámečky, obruby aj..

V naší zlatnické dílně navrhneme a vyrobíme šperky dle vašeho přání. Sdělte nám své představy. Jsme otevřeni novým myšlenkám a nápaditým designům. Šperky vyhotovujeme dle vašeho návrhu (nákres, fotografie, 3D model) nebo vám s návrhem šperku poradí náš designér či zlatnický mistr. Poradíme vám s materiály a případným výběrem drahých kamenů. Ze starého klenotu vytvoříme moderní aktuální šperk, dle přání upravíme i šperky z naší nabídky. Díky kreativitě, odborné řemeslné zručnosti a perfektně vybavenému zlatnickému ateliéru, mohou naši zlatníci vytvořit šperky na míru, odpovídající vaší představě. Pracujeme pouze se slitinami drahých kovů a na vaše přání šperky osadíme kameny. „Pro náš zlatnický ateliér jsou vaše přání výzvou a posláním, limitem je pouze vaše představivost.“

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKT

BENY spol. s r.o.
Hodinářský servis – 1. patro
Václavské náměstí 52 110 00 Praha 1

Telefon: +420 222 210 045
E-mail: hodinarskyservis@beny.cz

OTEVÍRACÍ DOBA SERVISU

Pondělí – Sobota: 10:00 – 19:00
Neděle: 11:00 – 18:00  

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB