BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Giorgio Armani Spolupracuje S Parmigiani Fleurier

Giorgio Armani Spolupracuje S Parmigiani Fleurier

Parmigiani Fleurier s potěšením oznamuje spolupráci s Armani Group na vytvoření kolekce hodinek Giorgio Armani Fine Watches collection, která bude v prodeji od listopadu 2021.

Obě instituce – jedna italská a druhá Švýcarská – se poprvé spojily, aby se mohla zrodit série sofistikovaných hodinek vytvořených zcela ručně a nabízených v číslovaných edicích. Toto spojení svědčí o neustálém úsilí Giorgia Armaniho o co nejvyšší exkluzivitu a luxus.

Společnost Parmigiani Fleurier, založená v roce 1996, je prodchnuta tvůrčím géniem svého zakladatele Michela Parmigianiho, mistra hodináře a restaurátora, který kombinuje italský estetický vkus se švýcarskou přesností. Parmigiani Fleurier je značka proslulá svými špičkovými manufakturními hodinkami z vlastní dílny.

"Spolupráce s Parmigiani Fleurier vznikla přirozeným vyústěním. Sdílíme vášeň pro dokonalost a hledání krásy. Tato série hodinek je syntézou mé vize, tvořené přesnými liniemi a vynikajícími materiály, aplikovanými na jedinečné produkty. Myslím, že objekt, který vyjadřuje estetickou dokonalost, kvalitu a řemeslné zpracování, má trvat věčně. V Parmigiani Fleurier jsem našel ideálního partnera pro experimentování s novým jazykem," poznamenává Giorgio Armani.

"Jsme poctěni a potěšeni, že spolupracujeme s Armani Group. Vize budoucnosti očima Michela  Parmigianiho v zachování dokonalosti hodinářství je posílena tímto podnikem s jednou z nejbrilantnějších společností na světě. Giorgio Armani a jeho myšlenka stylu je jedinečná a kultovní ", komentoval Davide Traxler, generální ředitel společnosti Parmigiani Fleurier.

Hodinky, navržené Gorgiem Armanim ve spolupráci s Michelem Parmigianim, budou vyráběny ve Švýcarsku v Parmigiani Fleurier a prodávány výhradně ve vybraných buticích Giorgio Armani od listopadu 2021.

www.hodinky-beny.cz 

Publikováno: 8. 1. 2021

Autor: Beny spol. s r.o.

Tagy: Hodinářství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB