BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Franck Muller představil na WPHH 2024 úctyhodný počet nových hodinek

Značka Franck Muller se vyznačuje nejen výjimečností svých modelů, ale také pořádáním vlastního hodinářského veletrhu. Na WPHH – World Presentation of Haute Horlogerie – každoročně představuje své průkopnické postavení a řadu novinek, které nás budou těšit po nadcházející rok. Na letošním ročníku, jenž se konal od 9. do 13. dubna, uvedl 25 nových úžasných kolekcí hodinek.

Mezi novinkami pro rok 2024 odhalil Franck Muller neuvěřitelně designový model Curvex CX Giga Tourbillon Skeleton, nové hodinky Curvex CX Master Jumper a model Cintrée Curvex™ Imperial Tourbillon Baguette zdobený nádhernými diamanty ve tvaru baguette. Řemeslníci proslulé hodinářské společnosti se blýskli také při vytváření nového procesu Carbon Damascus Steel a vyvinuli novou kolekci, která se vyznačuje velkolepou otevřenou zadní stranou a strojkem zcela vlastní výroby.

CURVEX CX CENTRAL TOURBILLON SKELETON

Jedním z pozoruhodných modelů, které Franck Muller na WPHH 2024 představil, se staly hodinky Curvex CX Grand Central Tourbillon Skeleton ztělesňující ducha inovací a řemeslného zpracování společnosti. V tomto mistrovském díle se snoubí dovednosti, přesnost a oddanost značky. Výsledkem je model, jenž přesahuje pouhou funkčnost a stává se symbolem bezkonkurenčního řemeslného zpracování.

CURVEX CX MASTER JUMPER

Ve snaze dodržet originalitu své tvorby nabízí Franck Muller sběratelům zcela ikonické hodinky. Curvex CX Master Jumper s novým in-house strojkem jsou vybaveny skákající hodinovkou, minutovkou a datumovkou představujícími tři okénka pro inovativní čtení času na vznešeném číselníku s vysoce kreativním designem.

CURVEX CX FLASH

Hodinky inspirované vesmírem futuristických automobilů jsou snahou společnosti Franck Muller prozkoumat další obzory a zároveň zachovat letité hodinářské zkušenosti. Kolekce Curvex CX Flash zkoumá nové perspektivy a přináší pro nadcházející roky nový, moderní design založený na moderních slitinách, technických kompozitech a neonových barvách.

LONG ISLAND EVOLUTION

Nová kolekce Long Island Evolution, určená pro asijsko-pacifickou oblast, skrývá nejnovější inovaci společnosti Franck Muller. Hodinky ztělesňující spojení tradice a moderního stylu zahrnují tři jedinečné modely: Master Jumper, Giga Tourbillon a 7 Days Power Reserve, které odrážejí podstatu kreativity a inženýrství značky.

VANGUARD™ DAMASCUS CARBON SKELETON

Franck Muller pokračuje v objevování nových technologických hranic a představuje nové hodinky Vanguard™ Damascus Carbon Skeleton. Tato kolekce dokonale demonstruje neúnavnou snahu značky o pokročilé techniky obrábění, které jsou prováděny výhradně ve vlastní režii, a nastavuje tak nové standardy svých kolekcí.

VANGUARD™ OPEN BACK WITH IN-HOUSE MOVEMENT

Kolekce Vanguard™ získala nový inovativní přírůstek. Model s otevřenou zadní stranou a vznešeným manufakturním strojkem ukrytým v ikonickém pouzdře ztělesňuje avantgardního ducha značky. Hodinky kombinují odvážný design a precizní technické zpracování ve sportovním estetickém stylu.

ROUND LADY SKELETON BAGUETTE

Výjimečné hodinky, které jsou dokonalou ukázkou originální tvorby značky Franck Muller. Model Round Lady Skeleton Baguette byl ručně osázen zářivými diamanty typu baguette, které odrážejí dokonalé spojení jemného šperkařství a vysoké horologie.

CINTREE CURVEX™ IMPERIAL TOURBILLON BAGUETTE

Ve znamení zářivých drahokamů se nese také model, jenž znovuobjevuje prestižní Imperial Tourbillon. Hodinky vyrobené z růžového nebo bílého zlata jsou osázeny diamanty ve tvaru baguette, díky čemuž představuje dokonalé spojení výjimečné mechaniky a oslnivé estetiky.

CINTREE CURVEX™ DOUBLE RETROGRADE HOUR

Mezi novými výtvory se objevil také model Cintrée Curvex™ Double Retrograde Hour, které vám umožní poznat filozofii času. Hodinky se vyznačují výrazným zobrazením času se dvěma retrográdními ručičkami pro plynulý přechod ze dne na noc. Každý oblouk ladně sleduje hodiny – denní čas od 6 hodin ráno do 6 hodin večer můžete spatřit na horním oblouku, zatímco noční čas od 6 hodin večer do 6 ráno se vám zobrazí na spodním, modře laděném oblouku.

CINTREE CURVEX™ NUANCE

Hodinky Cintrée Curvex™ Nuance jsou živoucím důkazem toho, že Franck Muller neustále rozšiřuje svou symbolickou kolekci. Tento sofistikovaný model s odvážně navrženým číselníkem a dokonale zakřiveným pouzdrem je k dispozici ve variantě z růžového zlata nebo nerezové oceli, v pěti barvách a s odpovídajícími řemínky z krokodýlí kůže.

VANGUARD™ SLIM SKELETON

Jedinečný design skeletového modelu, jenž se objevuje v původní podobě, harmonicky rozbíjí zakřivené pouzdro pomocí hladké čisté linie. Model Vanguard™ Lady Slim Skeleton potvrzuje svou osobitost a pozoruhodně vyvážené proporce díky elegantními štíhlému pouzdru, které nikdy nevyjde z módy.

VANGUARD™ LADY SLIM VINTAGE

Posledním přírůstkem do rodiny hodinek Vanguard™ se stal model Lady Slim Vintage, jenž je ztělesněním štíhlého automatického strojku a symetrického, ultratenkého pouzdra. Kolekce inspirovaná světem klasických automobilů je dostupná v řadě barevných variant evokujících vintage dědictví a představuje překvapivý zvrat v koleci známé svým moderním a sportovním vzhledem.

Publikováno: 2. 5. 2024

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB