BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Šperky Marco Bicego jako zářivý dárek ke dni matek

O tom, že jsou šperky součástí našeho života, není sporu. Nestačí ale pouhá jejich přítomnost, důležité je i to, aby perfektně odpovídaly našemu stylu a osobnosti. A protože klenotnictví a hodinářství BENY pracuje jen s tím nejlepším zbožím, v nabídce naleznete také klenoty od italské značky Marco Bicego. Exkluzivní šperky propojující 18karátové zlato a zářivé diamanty a polodrahokamy se mohou stát tím nejkrásnějším dárkem pro vás nebo vaše nejbližší při zvláštních příležitostech.

Kolekce Siviglia přináší jemné náušnice i výrazný náhrdelník, který dodá jiskru každému outfitu.

Jednou z výjimečných příležitostí, kdy darovat krásný šperk od Marco Bicego, může být i Den matek, který letos připadá na neděli 12. května. V tento den vzdáváme hold všem maminkám, nejcennějším osobám v našem životě, které si zaslouží tu nejláskyplnější péči. A italská klenotnická značka, pyšnící se elegantními a sofistikovanými šperky, je pro tento svátek jako stvořená.

Klenoty z dílny Marco Bicego zdobí nejen tělo, ale zároveň vyjadřují hlubokou úctu a obdiv k matkám za všechno, co pro nás dělají. Každý kousek je jedinečným vyjádřením lásky a péče, které chceme svým maminkám darovat. A co by mohlo být lepším dárkem než šperk od značky s tak bohatou historií a vášní pro krásu a dokonalost?

Náhrdelník nebo prsten? Kolekce Lunaria čerpá inspiraci z krásy přírody.

A co by mohlo být lepším dárkem než šperk od značky s tak bohatou historií a vášní pro krásu a dokonalost? Marco Bicego vyniká rodinnou tradicí, která se odráží ve všech špercích. Zakladatel značky pochází ze zlatnické rodiny, a proto v každém kousku naleznete dědictví generací zkušeností a lásky k řemeslu, což dává šperkům nezaměnitelnou hodnotu. Tu navíc podporuje použití těch nejkvalitnějších materiálů, včetně 18karátového zlata, diamantů a přírodních polodrahokamů. Tyto kameny jsou vybírány a kombinovány s ohledem na jejich čistotu a intenzitu, tak, aby umocňovaly nekonečnou hru kontrastů.

Objevte kouzlo kombinování! Ikonické šperky z kolekce Marrakech – včetně výrazných nových náramků, náušnic, náhrdelníků a prstenů – jsou jako stvořené k vrstvení.

Marco Bicego ztělesňuje tu nejvyšší italskou eleganci. Každý kousek je pečlivě vytvořen s ohledem na nejmenší nuance, což přináší nezaměnitelný styl, který je typický pro italskou módu. Díky široké nabídce rozličných kolekcí se hodí pro různé věkové kategorie, styly i preference. Elegantní a sofistikované kousky vynikají luxusním zpracováním a vysokou kvalitou, jež si získala srdce mnoha zákazníků. A to včetně slavných osobností jako je tenisová legenda Serena Williams, která se na letošním udílení cen Grammy předvedla s jedinečnými náušnicemi z kolekce Lunaria. Podobně elegantního stylu však můžete dosáhnout i se šperky z kolekcí Goa, Marrakech nebo Jaipur, v jejichž středu stojí precizně zpracované 18karátové zlato s diamanty vysoké kvality.

Prsteny Marco Bicego, jako ten z kolekce Goa, jsou symbolem sofistikované elegance.

Pro ty, kteří hledají dokonalý dárek k oslavě Dne matek, je značka Marco Bicego neodolatelnou volbou. A co vybrat ten pravý šperk osobně? Navštivte jeden z pražských butiků klenotnictví a hodinářství BENY a prohlédněte si širokou nabídku prstenů, náhrdelníků, náušnic a náramků od Marco Bicego. S profesionálním poradenstvím a příjemnou atmosférou vám naši odborníci pomohou najít ten nejkrásnější šperk, který udělá radost vaší mamince a zanechá nezapomenutelný dojem.

Publikováno: 9. 5. 2024

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Šperkařství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB