BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

NEJNOVĚJŠÍ

4.4.2024

Hamilton: hodinky s americkým duchem a švýcarskou přesností

Hodinářství

Díky neuvěřitelné přesnosti, hollywoodskému designu a švýcarské kvalitě je Hamilton jednou z vysoce uznávaných hodinářských značek současného trhu. Od fascinujícího vojenského, leteckého a železničního dědictví se v průběhu 132 let dopracovala až ke spojení s největšími filmovými trháky a milovníky Hollywoodu. Jako hrdí prodejci těchto ikonických hodinek vám z klenotnictví a hodinářství BENY přinášíme to nejdůležitější z historie, ale i současné nabídky Hamilton.

29.3.2024

Velikonoce jsou za dveřmi. Víte, proč je slavíme?

Příchod jara přináší nejen kvetoucí květiny, ale i očekávané svátky plné radosti, naděje a tradičních zvyků. Velikonoce jsou časem, kdy se scházíme se svými nejbližšími, abychom sdíleli chvíle společného radování a obnovy.

22.3.2024

Klenotnictví a hodinářství Beny oslavuje příchod jara

Hodinářství, Šperkařství

Jaro není pouze změnou v počasí, ale spíše příslibem nového začátku, obnovy a přirozeného vzestupu energie. Je to období, které nás inspiruje k probuzení, k přijetí proměny a k oslavě krásy, která rozkvétá všude okolo nás. V klenotnictví a hodinářství BENY jsme se nechali unést tímto jedinečným kouzlem a představujeme okouzlující kolekci šperků a hodinek, která zhmotňuje jarní esenci.

6.3.2024

Připojte se k Beny a oslavte mezinárodní den žen s elegancí a vděčností

Šperkařství

Každý rok vzdáváme 8. března hold všem důležitým ženám v našem životě – matkám, partnerkám, dcerám, sestrám, kamarádkám a kolegyním. Mezinárodní den žen je jedinečnou příležitostí k vyjádření lásky, podpory a obdivu k těm, které nás inspirují a ovlivňují. Ve skutečnosti má však tento svátek mnohem širší rozměr.

24.2.2024

Pařížská ulice symbol luxusu

Hodinářství, Šperkařství

Pařížská ulice, je dnes nejprestižnější adresou v Praze a jednou z 15 nejdražších nákupních ulic na světě. Denně sem míří nejen milovníci luxusu, ale také turisté obdivující krásu honosných budov.

20.2.2024

Šperky a hodinky jsou zářivým dědictvím značky Gucci

Hodinářství, Šperkařství

Gucci je jednou z nejvýznamnějších a nejuznávanějších módních značek na světě. Její historie sahá až do roku 1921, kdy italský obchodník s kůží a umělec Guccio Gucci založil první obchod s koženým zbožím ve Florencii. Od té doby se značka stala jedním z předních hráčů v módním průmyslu, stále přinášející luxusní produkty a inovativní design nejen do kategorie oblečení, ale také hodinek a šperků.

15.2.2024

Oris: symbol řemeslného zpracování a spolehlivosti

Hodinářství

V roce 1904 se Paul Cattin a Georges Christian rozhodli založit hodinářskou společnost, kterou vybudovali v poklidném švýcarském městečku Hölstein. Manufaktura, kterou pojmenovali po nedaleké říčce, sídlí na tomto místě dodnes. Oris, který se během pár let stal pro místní obyvatele hlavním zdrojem práce, co nevidět rozšířil svůj úspěch do celého světa. Znáte jeho největší hodinářské skvosty?

9.2.2024

BENY přináší s láskou šperky plné elegance

Šperkařství

Láska je jazykem, který nemá hranic, a je třeba ji vyjádřit nejen slovy, ale také gesty. S blížícím se svátkem všech zamilovaných přináší klenotnictví a hodinářství BENY jedinečné šperky, které vyjadřují nejhlubší city a propůjčují magický lesk těm nejdůležitějším životním okamžikům.

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB