Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

NEJNOVĚJŠÍ

24.3.2023

Zenith představil nové přírůstky do kolekce defy na lvmh watch week 2023

Hodinářství

Letošní ročník LVMH Watch Week, jenž zamířil do Singapuru a posléze New Yorku, představil spoustu hodinářských skvostů. Mezi unikáty značek se objevily také nové modely proslulého výrobce hodinek ZENITH.

10.2.2023

Tachymetr, zvláštní čísla na lunetě či ciferníku. K čemu slouží?

Hodinářství

Hodinky jsou sofistikovaná zařízení, která dokážou měřit nejen čas, ale také další hodnoty. Jednou z nich je rychlost, nebo vzdálenost zdolaná za určitý časový okamžik. A právě k takovému měření slouží tzv. tachymetr. 

1.2.2023

Jak najít vysněné hodinky?

Hodinářství

Výběr nových hodinek nenechá v dnešní době nikoho chladným. Nejde jen o nástroj, díky kterému poznáte, jaký je čas. Hodinky jsou také doplňkem, jenž řekne celému světu, kdo jste a na čem vám záleží.

20.1.2023

Maurice Lacroix – spojení tradice a technologií

Hodinářství

Úspěch je cesta, ne cíl. Tak zní krédo renomované značky Maurice Lacroix, jejíž první modely švýcarských hodinek vznikly před více jak 45 lety. Přestože jde o poměrně mladého výrobce, jeho jméno si rychle vydobylo místo na vrcholu trhu s luxusními hodinkami. 

11.1.2023

Letecký akrobat mezi hodinkami Bell & Ross BR 03 Type A Patrouille de France

Hodinářství

Nový Bell & Ross BR 03 Type A Patrouille de France je dokonalou ukázkou spolupráce hodinářů a letců. A to ne ledajakých. Společnost Bell a Ross se při vývoji BR 03 inspirovala potřebami francouzské elitní akrobatické letky A Patrouille de France, s níž jí pojí oficiální hodinářské partnerství od roku 2021 a výsledek stojí za to.

6.1.2023

Hodinky Corum ztělesňují technickou dokonalost a kreativitu

Hodinářství

Corum je jednou z mála hodinářských značek, které dopřály odvětví luxusních hodinek skutečnou změnu. Do jindy poměrně nudného světa vnesly vítanou energii a kreativitu. Její extravagantní výtvory spojují čtyři základní hodnoty:

3.1.2023

Unikátní šperky a hodinky značky Gucci 

Hodinářství, Šperkařství

Slavná značka, která dokáže propašovat své jméno v mnoha podobách na výrobky vyhlášené kvality, nezůstala jen u kabelek, zavazadel a oděvní módy. Výrazně zasáhla také do oblasti šperků a hodinek. Jsou výrazné a jedinečné. Stejně jako značka.

30.12.2022

Ametrín: Krásou proti strachu a depresím

Šperkařství

Drahé kameny jsou nejen estetickým doplňkem šperků či uměleckých předmětů, ale nahlédneme-li hluboko do historie, zjistíme, že jim lidé již v dávných dobách přisuzovali také zvláštní sílu a energii. Věřili, že mají moc ovlivňovat zdraví i štěstí v různých oblastech života. Poznejte tajemství půvabného ametrínu...

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB