Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

NEJNOVĚJŠÍ

6.9.2023

Výrazný model hodinek Zenith Defy 21 Chroma se vrací ve dvou vzrušujících limitovaných provedeních

Hodinářství

Přestože se značka Zenith proslavila hlavně svým vysokofrekvenčním chronografem El Primero, v posledních letech toho nabízí stále více. Manufaktura sídlící ve švýcarském Le Locle posílila své odborné znalosti v oblasti chronografů a předvedla i zcela nový moderní vzhled.

1.9.2023

4 Ikonické novinky Franck Muller z veletrhu WPHH 2023

Hodinářství

Na letošním ročníku prestižního veletrhu WPHH 2023 (World Presentation of Haute Horlogerie) představila švýcarská společnost Franck Muller celou řadu novinek. V tomto roce přibylo neuvěřitelných 13 nových modelů! V BENY jsme pro vás vybrali 4 nejvýraznější, které si oblíbí každý milovník hodinek.

23.8.2023

Spolupráce Chopard a Bamford watch department vyústila v novou limitovanou edici hodinek Mille Miglia

Hodinářství

Zatímco Chopard proslul svou bezbřehou kreativitou, značka Bamford Watch Department je známá především vizionářskými ateliéry, v nichž personalizuje sportovní hodinky významných mezinárodních společností. Spojením těchto dvou firem vznikla nová exkluzivní kolekce luxusních sportovních hodinek Mille Miglia GTS Power Control Bamford Edition Desert Racer, jež oslavuje jeden z nejslavnějších automobilových závodů.

24.7.2023

Bell & Ross poprvé představuje model BR 05 v barvách F1

Hodinářství

Když společnosti Bell & Ross a Alpine spojí své síly, je to stejně tak setkání hodnot jako důkaz technického partnerství. Obě značky spojuje stejná vášeň pro přesnou mechaniku a vysoký výkon. V duchu této snahy o efektivitu vybavila společnost Bell & Ross svůj model BR 05 Chrono A523 odolným strojkem, samonatahovacím mechanickým kalibrem BR-CAL.326 s funkcí hodin, minut, malých sekund na 9. hodině a datumovkou.

10.7.2023

Nová kampaň Chopard loves cinema spojuje jedinečné hodinky a šperky se zářivým úsměvem Julie Roberts

Hodinářství, Šperkařství

Herečka Julia Roberts, která je od roku 2021 tváří kolekcí Happy Sport a Happy Diamonds, je odteď múzou všech luxusních dámských hodinek a šperků značky Chopard. Na oslavu tohoto zvláštního pouta sdílí Chopard a Julia Roberts svou společnou lásku k filmu prostřednictvím ohromující kampaně Chopard Loves Cinema.

1.7.2023

Franck Muller navazuje partnerství s přehlídkou Geneva supercar show

Hodinářství

Společnost Franck Muller dobývá svět nejen inspirativním designem, pravou švýcarskou kvalitou a vlastní výrobou hodinových strojků, do povědomí široké veřejnosti se dostává i svými rozsáhlými aktivitami a navazováním partnerství. Mezi ta poslední patří Geneva Supercar Show, luxusní událost pro milovníky superaut, motorek a v neposlední řadě i špičkových hodinářských výrobků.

29.5.2023

Franck Muller představuje limitovanou edici vanguard crazy hours Hom Nguyen

Hodinářství

Již podruhé spojila hodinářská značka Franck Muller svůj řemeslný talent s inspirativním uměním malíře Homa Nguyena. Na počest 20. výročí hodinek Crazy Hours vznikla limitovaná kolekce, která sběratelům nabídne okouzlující mistrovské dílo s mechanickým strojkem s obousměrným automatickým nátahem, rezervou chodu 42 hodin a především výrazným vzhledem.

1.5.2023

Crieri: značka, která bere svět diamantů vážně

Šperkařství

Kvalita, design a kreativita. To jsou nejdůležitější hodnoty italské značky CRIERI, díky nimž může celý svět obdivovat dokonalé šperky typické čistými a elegantními liniemi, ale i nadčasovým půvabem.

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB