BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

NEJNOVĚJŠÍ

28.5.2024

Kameny podle znamení zvěrokruhu: Blíženec (21. 5. – 20. 6.)

Blíženci jsou jedním ze vzdušných znamení zvěrokruhu. Pro Blížence jsou typické vlastnosti jako komunikativnost, přizpůsobivost, zvídavost a rozmanitost zájmů. Co se týče drahých kamenů a jejich významů pro toto znamení? Blíženci se obecně cítí dobře s kameny, které podporují komunikaci, intelekt, přizpůsobivost a harmonii mysli a ducha. Tyto drahokamy jim poskytují rovnováhu jejich proměnlivé a zvídavé povahy.

9.5.2024

Šperky Marco Bicego jako zářivý dárek ke dni matek

Šperkařství

O tom, že jsou šperky součástí našeho života, není sporu. Nestačí ale pouhá jejich přítomnost, důležité je i to, aby perfektně odpovídaly našemu stylu a osobnosti. A protože klenotnictví a hodinářství BENY pracuje jen s tím nejlepším zbožím, v nabídce naleznete také klenoty od italské značky Marco Bicego. Exkluzivní šperky propojující 18karátové zlato a zářivé diamanty a polodrahokamy se mohou stát tím nejkrásnějším dárkem pro vás nebo vaše nejbližší při zvláštních příležitostech.

5.5.2024

Nové hodinky a šperky Chopard představené na veletrhu Watches & Wonders Geneva 2024

Hodinářství, Šperkařství

Veletrh Watches & Wonders každoročně odhaluje nejnovější hodinky a šperky největších hodinářských a klenotnických značek jako je Chopard, jehož výtvory se zrodily z odborných znalostí a kreativního ducha řemeslníků značky. Mezi nejnovější přírůstky, uvedené na letošním ročníku, můžete zahlédnout elegantní klenoty a ikonické modely hodinek s nejnovějšími technickými a estetickými inovacemi.

2.5.2024

Franck Muller představil na WPHH 2024 úctyhodný počet nových hodinek

Hodinářství

Značka Franck Muller se vyznačuje nejen výjimečností svých modelů, ale také pořádáním vlastního hodinářského veletrhu. Na WPHH – World Presentation of Haute Horlogerie – každoročně představuje své průkopnické postavení a řadu novinek, které nás budou těšit po nadcházející rok. Na letošním ročníku, jenž se konal od 9. do 13. dubna, uvedl 25 nových úžasných kolekcí hodinek.

20.4.2024

Kameny podle znamení zvěrokruhu: Beran (21. 3. – 20. 4.)

Šperkařství

Jako první znamení zvěrokruhu je Beran spojován s novými začátky, převzetím odpovědnosti a asertivitou. Během tohoto období můžeme všichni využít ohnivou energii a uplatnit ji ve svém životě. Bez ohledu na to, zda jste Beran, nebo ne, je to skvělá příležitost přijmout ducha tohoto znamení a využít ho k tomu, abyste s důvěrou a odvahou následovali své sny.

18.4.2024

Jaké trendy vládnou hodinkám v roce 2024? Zelená je stále in!

Hodinářství

Přestože máme hodinky za vznešenou komoditu s dlouhou historií, stále jsou ovlivňovány různými trendy. Každý rok si tak přízeň získávají nové tvary, barvy, ale i velikosti a funkce, díky nimž neustále toužíme rozšiřovat svou už tak působivou sbírku. V klenotnictví a hodinářství BENY jsme pro vás vybrali nejzásadnější hodinářské trendy pro rok 2024, po nichž by se měl letos poohlížet každý náročný milovník hodinek.

4.4.2024

Hamilton: hodinky s americkým duchem a švýcarskou přesností

Hodinářství

Díky neuvěřitelné přesnosti, hollywoodskému designu a švýcarské kvalitě je Hamilton jednou z vysoce uznávaných hodinářských značek současného trhu. Od fascinujícího vojenského, leteckého a železničního dědictví se v průběhu 132 let dopracovala až ke spojení s největšími filmovými trháky a milovníky Hollywoodu. Jako hrdí prodejci těchto ikonických hodinek vám z klenotnictví a hodinářství BENY přinášíme to nejdůležitější z historie, ale i současné nabídky Hamilton.

29.3.2024

Velikonoce jsou za dveřmi. Víte, proč je slavíme?

Příchod jara přináší nejen kvetoucí květiny, ale i očekávané svátky plné radosti, naděje a tradičních zvyků. Velikonoce jsou časem, kdy se scházíme se svými nejbližšími, abychom sdíleli chvíle společného radování a obnovy.

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB