BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Bell & Ross BR 05 Chronograph

BR 05 CHRONOGRAPH

"Time For Urban Explorers"

HODINKY (NEJEN) DO MĚSTA

Společnost Bell & Ross je dlouhodobě spjata s oblastí letectví. Se svými ikonickými čtvercovými modely inspirovanými leteckými přístroji, rozšířila svou kolekci BR 05. Řada BR 05, která je nepochybně věrná heslům značky, čitelnosti, funkčnosti, spolehlivosti a přesnosti, na nichž si Bell & Ross vybudovala svou prestižní pověst, je nyní obohacena o BR 05 CHRONO, stylový chronograf, který dokonale zapadá do městského prostředí.

Funkce Chronograf

BR 05, nová ikona společnosti Bell & Ross, je nyní vybaven  chronografem - mechanickou komplikací dokonale přizpůsobenou tempu městského života. Tato funkce je určena k měření a kontrole krátkých časových úseků.

Integrovaný design

Pouzdro a náramek tvoří jeden celek. Tento typ designu se vrací ke kategorii hodinek, které se objevily v 70. letech. Úhel připevnění k náramku byl nyní pečlivě navržen tak, aby kopíroval kontury zápěstí, a zajistil tak bezpečné a pohodlné nošení po celý den. Spouštěče, ochrana korunky a korunka tvoří jeden celek, který je plynule začleněn do povrchu pouzdra.

Síla, elegance, dokonalost

Identita chronografu BR 05 CHRONO je  postavena na mnoha malých technických a estetických detailech.  BR05 CHRONO vyzařují sílu a eleganci. Povrchové úpravy chronografu BR 05 neponechávají nic náhodě. Satinované i leštěné povrchy jsou dokonale rovné a leštěná zkosení zvyšují objem. Dokonalost skrytá v detailech.

Čitelnost

Číselník na chronografu BR 05 CHRONO zajišťuje optimální čitelnost díky své grafice a kontrastům. Na ciferníku BR05 CHRONO nalezneme další  jemný odkaz na sedmdesátá léta, tvar dvou čítačů se zaoblenýmy rohy ( minutový čítač chronografu na pozici 9 hodin a čítač malé sekundy na pozici 3 hodiny), dává novému BR05 CHRONO neo-retro vzhled což v žádném případě nesnižuje jeho modernost.

www.hodinky-beny.cz 

Publikováno: 8. 1. 2021

Autor: Beny spol. s r.o.

Tagy: Hodinářství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB