BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Výrazný model hodinek Zenith Defy 21 Chroma se vrací ve dvou vzrušujících limitovaných provedeních

Přestože se značka Zenith proslavila hlavně svým vysokofrekvenčním chronografem El Primero, v posledních letech toho nabízí stále více. Manufaktura sídlící ve švýcarském Le Locle posílila své odborné znalosti v oblasti chronografů a předvedla i zcela nový moderní vzhled. Nejnovější limitovaná edice DEFY 21 Chroma II představuje odvážné a vysoce technické modely hodinek s nezapomenutelným výkonem i designem.

Prostřednictvím kolekce DEFY značka Zenith prezentuje nejen svou bezkonkurenční technickou zdatnost a nejmodernější vývoj, ale také výrazný designový jazyk. S neutuchající snahou posouvat hranice a objevovat nové tvůrčí cesty, představuje novou limitovanou edici, která demonstruje, jak lze barvy používat bez omezení – dokonce i na nejinovativnějším vysokofrekvenčním chronografu na světě. 

Limitovaná edice DEFY 21 Chroma byla poprvé představena během veletrhu LVMH Watch Week 2022 a okamžitě se stala hitem. Možná za to mohla výrazná kombinace bílého keramického pouzdra a široké škály barevných akcentů, možná to bylo přítomností jediného sériově vyráběného vysokofrekvenčního automatického chronografu s kalibrem 1/100 sekundy na světě. Každopádně vznikla kolekce hodinek, která předurčila vývoj dalších modelů značky Zenith. 

Nová podoba hodinek DEFY 21 Chroma představuje rozdíl nejen v barvách, ale i materiálech. Obě verze hodinek nabývají různých tónů v rámci stejného barevného spektra. Verze z černé keramiky přináší škálu vycházející ze základních barev, bílá verze oproti tomu staví na světlejších akcentech s důrazem na modrý a růžový odstín. Keramické pouzdro v sobě snoubí lomenou duhu, rovnoměrně rozprostřenou po otevřeném číselníku, špičkách ručiček a strojku. To vše tvoří dokonalý barevný přechod.

Barvou pečlivě pokryté hodinové značky doplňuje barevný pryžový kroužek na korunce, který zajišťuje lepší manipulaci, a barevné prošívání pryžových řemínků s efektem cordura. Čítače chronografu na číselníku jsou sladěné s barvami pouzdra, vespodu pak prosvítá mimořádně zdobený strojek. Každý můstek je vyveden v jiné metalické barvě. Skrze číselník i zadní safírovou stranu pouzdra můžete obdivovat unikátně zkonstruovaný automatický vysokofrekvenční chronograf El Primero 21 s frekvencí 1/100 sekundy, který poskytuje vrcholový výkon a přesnost.

49.9014.9004/01.R953

49.9013.9004/21.R952

Oba model Zenith DEFY 21 Chroma II jsou dispozici v omezeném množství, každý po 500 kusech. Zatímco model z bílé keramiky je k dostání pouze v buticích Zenith a u vybraných prodejců po celém světě, model z černé keramiky najdete na pultech všech autorizovaných prodejců značky Zenith.

Publikováno: 6. 9. 2023

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB