Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Jennifer Lawrence září v nové kampani hodinek Longines Mini Dolcevita

Jennifer Lawrence není jen oscarovou herečkou a ikonou elegantního stylu, ale od loňského roku také ambasadorkou švýcarské hodinářské značky Longines. Po svém nezapomenutelném vystoupení v předchozích reklamách na hodinky DolceVita propůjčila nyní svou inspirativní osobnost nové kolekci Mini DolceVita, jejíž kampaň se odehrává v rušných newyorských ulicích.

Hodinky Mini DolceVita od Longines snoubí klasický styl s moderním nádechem, díky čemuž se stávají dokonalým dámským doplňkem. Jejich design harmonicky spojuje typické prvky značky se současnou estetikou a oslovuje tak všechny dynamické ženy, které si cení tradice a inovací. Mini DolceVita nejsou pouze hodinkami, ale prohlášením o stylu, s nímž souzní i sama Jennifer Lawrence. 

Inspirovány minulostí

Nový model DolceVita inspirovaly legendární obdélníkové hodinky Longines vytvořené v roce 1927, ale i původní řada DolceVita představená v roce 1997. Během posledních více než dvou desetiletí se kolekce rozrostla o mnoho modelů nabízejících různé materiály, velikosti, ciferníky, náramky i barvy, přičemž si však vždy jako podpis zachovávala své typické obdélníkové pouzdro ve stylu Art Deco.

Nadčasové v každém detailu 

Hodinky Mini DolceVita jsou poháněny vysoce přesným quartzovým strojkem L178, jenž bije v jedinečném pouzdru z nerezové oceli o rozměrech 21,50 mm x 29,00 mm. S vodotěsností do 30 metrů (3 barů) a safírovým sklíčkem odolným proti poškrábání, které obklopuje ciferník Cosmo, dochází k obdivuhodnému spojení odolnosti a elegance. 


    
Hodinky jsou k dispozici s původním ciferníkem Cosmo i novou adaptací, která využívá působivého spojení kruhu a čtverce.

Malé hodinky, obrovská rozmanitost 

Kolekce hodinek představuje celkem 10 úchvatných modelů, které se liší hned v několika aspektech. Zatímco některé jsou vybaveny klasickým čtvercovým ciferníkem, jiné vyzařují nekompromisní eleganci díky novému kruhovému ciferníku Cosmo umístěnému do středu obdélníkového pouzdra. 
Druhou, a o to výraznější odlišností jsou barvy řemínků z krokodýlí kůže, které byly vyvedeny v mnoha odstínech: slonovinově bílé, mátově zelené, květinově růžové, uklidňující modré, klasické černé a vášnivě červené. Nad to vystupují dva modely s nově navrženým náramkem z nerezové oceli, jehož 198 článků zvyšuje nejen estetiku hodinek, ale také jejich pohodlí během nošení.

S diamanty i bez nich 

Kromě půvabného ocelového náramku září Mini DolceVita také ladným pouzdrem, které je k dispozici s oslnivými diamanty kvality IF-VVS Top Wesselton. Vybrat si však můžete i verzi bez kamenů, která působí stejně elegantním, možná jen o trochu sportovnějším dojmem. 

Symfonie tvarů a barev 

Kolekce Mini DolceVita se vyznačuje jemnými kontrasty: zatímco stříbrné pozadí ciferníku a matný subciferník s malými vteřinami jsou vyvedeny v bílé barvě, lakované ocelové římské číslice a ručičky září blankytně modrou. 

Publikováno: 3. 10. 2023

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB