BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Bell & Ross poprvé představuje model BR 05 v barvách F1

Když společnosti Bell & Ross a Alpine spojí své síly, je to stejně tak setkání hodnot jako důkaz technického partnerství. Obě značky spojuje stejná vášeň pro přesnou mechaniku a vysoký výkon. V duchu této snahy o efektivitu vybavila společnost Bell & Ross svůj model BR 05 Chrono A523 odolným strojkem, samonatahovacím mechanickým kalibrem BR-CAL.326 s funkcí hodin, minut, malých sekund na 9. hodině a datumovkou.

Paralelní trajektorie se značkou Alpine 

Jemně odstupňovaný černý ciferník zdobený francouzskou vlajkou, doplněný týmovou modrou barvou a s logem značky Alpine jako protiváhou ručičky chronografu, je dokonale čitelný a funkční za všech okolností. Tento nárůst výkonu je udáván talentem automobilových závodníků Formule 1 Pierra Gaslyho a Estebana Ocona, kteří nyní nosí model BR 05 Chrono, každý s vyrytým jménem a číslem.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

STROJEK
Calibre BR-CAL.326. Mechanický / automatický nátah

FUNKCE 
Hodiny, minuty, malá vteřinovka na 9 hodinách a datumovka. Chronograf: 30minutový čítač na 3 hodinách, centrální vteřinovka chronografu.

POUZDRO

Velikost pouzdra 42 mm, tloušťka 14,25 mm. Satinovaná ocel. Šroubovací korunka. Ochranný kryt korunky. Safírová zadní strana pouzdra s 360° oscilačním závažím.

CIFERNÍK 

Černá barva. Aplikované číslice a indexy vyplněné Super-LumiNova®. Kovové skeletované hodinové a minutové ručičky vyplněné materiálem Super-LumiNova®. Vteřinová ručička chronografu s protizávažím ve tvaru písmene A pro Alpine.

SKLO 

Safírové s antireflexní vrstvou.

VODOTĚSNOST 

100 metrů / 10ATM.

PÁSEK 

Saténově leštěná ocel.

SPONA 

Překlápěcí. Satinovaná ocel.

Publikováno: 24. 7. 2023

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB