BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Spolupráce Chopard a Bamford watch department vyústila v novou limitovanou edici hodinek Mille Miglia

Zatímco Chopard proslul svou bezbřehou kreativitou, značka Bamford Watch Department je známá především vizionářskými ateliéry, v nichž personalizuje sportovní hodinky významných mezinárodních společností. Spojením těchto dvou firem vznikla nová exkluzivní kolekce luxusních sportovních hodinek Mille Miglia GTS Power Control Bamford Edition Desert Racer, jež oslavuje jeden z nejslavnějších automobilových závodů.

Italský turnaj Mille Miglia se stal kultovním symbolem vášně k automobilismu. Pořádal se mezi lety 1927 a 1957 na otevřených silnicích, roku 1977 se pak vrátil jako závod klasických automobilů Mille Miglia Storica. Do historie se zapsal účastí těch nejodvážnějších řidičů, mezi které patří již 36 let i spolupředseda společnosti Chopard Karl-Friedrich Scheufele, jenž v závodu působí jako oficiální časoměřič, partner i závodník.  
Aktuální spolupráce hodinářství Chopard a londýnské značky Bamford Watch Department, v jejímž čele stojí vizionářský podnikatel George Bamford, přinesla nový model vyzařující silnou estetiku a sportovní styl, jenž se hodí pro každou příležitost.

Schopnost obstát v každé situaci

Každé z 50 originálních hodinek z limitované edice Mille Miglia GTS Power Control Bamford Desert Racer, které představují vrchol švýcarského řemeslného umění a kvality, se vyznačují smyslem pro detail i technickou zdatností. Svůj křest ohněm model absolvoval poměrně nedávno, když hodinky doprovázely George Bamforda během náročného závodu National Off Road Racing Association Norra 1000 v poušti severního Mexika. Uspěly na výbornou a potvrdily tak svou spolehlivost, přesnost a schopnost obstát na těch nejnáročnějších výpravách.

Když se přesnost setká s výkonem

Tato exkluzivní interpretace legendárních hodinek Mille Miglia GTS Power Control je ztělesněním léty prověřené vášně, která spojuje značku Chopard se světem motoristického sportu. Hodinky jsou vyrobeny z robustního titanu a poháněny kalibrem Chopard 01.08-C s certifikací COSC, díky čemuž vykazují mimořádnou přesnost a výkon s velkorysou 60hodinovou rezervou chodu. Tento žádaný model, jenž je jasně rozpoznatelný díky své elegantní estetice, je stejně nadčasově sofistikovaný jako technicky vyspělý. Šedá limitovaná edice s matným černým ciferníkem s ohnivě oranžovými akcenty a nadrozměrnými luminiscenčními číslicemi, hodinovými značkami a ručičkami splňuje všechny požadavky na čitelnost, které jsou pro motoristický sport neodmyslitelné. A stejně jako řidič sleduje stav paliva během 1 600 km dlouhého závodu 1000 Miglia, budou moci i nositelé hodinek Mille Miglia GTS Power Control Bamford Edition Desert Racer kontrolovat rezervu výkonu svých hodinek díky ukazateli inspirovanému stejnými palivoměry vozů účastnících se závodu.

Hodinky Mille Miglia GTS Power Control Bamford Edition Desert Racer oslavují vášeň pro závodní automobily.

Publikováno: 23. 8. 2023

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB