Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Vyberte si drahý kámen podle horoskopu

Ať už plánujete pořídit originální dárek pro své blízké, anebo chcete dopřát sami sobě luxusní šperk, jedním z vodítek při výběru může být znamení zvěrokruhu, v němž se budoucí nositel narodil.

Charakteristické povahové vlastnosti jsou podle astrologie dány postavením Slunce a ostatních nebeských těles v době, kdy dojde k narození člověka. K jednotlivým znamením se přiřazují také drahé kameny, které dokážou jedinečnost svého majitele podtrhnout, posílit jeho energii a napomoci k harmonii a spokojenému životu. Podívejte se, co se hodí k...

Berani (21. 3. – 20. 4.) jsou ohnivé znamení. Bývají temperamentní a akční, za jejich tradiční kameny se považují rudé granáty anebo rubíny

Býci (21. 4. – 21. 5.) jsou rozhodní a tvrdohlaví, k jejich povaze se proto hodí „tvrdé“ drahokamy, jako jsou diamant či safír. Prospěch jim přináší i smaragd a citrín

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) jsou kreativní, nezávislí, mají rádi změny. „Jejich“ kamenem je citrín, pozitivně je ovlivňuje i akvamarín, topaz či tyrkys.

Raci (22. 6. – 22. 7.) jsou emocionálně založení a konzervativní, bude jim slušet smaragd, perly či opál.

Lvi (23. 7. – 22. 8.) jsou odvážní a vůdčí typy, k jejichž povaze sedí rubín či „král drahokamů“ diamant, anebo zářivé kameny v barvě slunce: citrín a jantar. 

Panny (23. 8. – 22. 9.) jsou perfekcionisté se smyslem pro pořádek. Podpoří je safír, ale také ametyst, karneol či olivín.

Váhy (23. 9. – 23. 10.) jsou spravedlivé, taktní a mají rády harmonii. Prospívá jim turmalín či perly, zalíbení naleznou také v safíru.

Štíři (24. 10. – 22. 11.) mají silnou vůli a vyvinutou intuici, kterou ještě více podpoří ametyst. Vsadit můžete i na turmalín či topaz

Střelci (23. 11. – 21. 12.) jsou aktivní a svobodomyslní, se soustředěním jim pomáhá topaz, pozitivní vliv přináší i olivín či safír.

Kozorozi (22. 12. – 20. 1.) stojí nohama pevně na zemi a jsou racionálně založení. Hodí se k nim měsíční kámen, ale i diamanty či perly.

Vodnáři (21. 1. – 20. 2.) jsou vodní znamením, takže jim „sedí“ modré odstíny: akvamarín, tykrys, safír či lapis lazuli.  

Ryby (21. 2. – 20. 3.) jsou citlivé a plné empatie. Jejich povahu podtrhnou „poklady z mořských hlubin“ perly a korál, ale také ametyst či akvamarín.

Publikováno: 7. 12. 2022

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Šperkařství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB