Od 2.2.2024 – 31.4.2024 bude prodejna BENY na Václavském nám.52 Praha 1 z důvodu rekonstrukce uzavřena.
Služby hodinářského servisu, zlatnického ateliéru a prodej vám budou k dispozici na pobočkách Beny Václavské nám.24 a Pařížská 8.

Zlatnická dílna

Láska ke zlatnickému řemeslu, nadšení pro design a fascinace ušlechtilými materiály nás provází již po 3 generace. V našem zlatnickém ateliéru s tradiční zlatnickou dílnou vznikají rozsáhlé kolekce šperků v klidné, útulné rodinné atmosféře. Šperky navrhuje převážně od roku 2005 sám Vitor Topalli, mladší bratr majitele společnosti, který je nejen šperkař – zlatník, ale zároveň šperkový designér a gemolog.

S velkou láskou k detailu a dokonalému řemeslnému zpracování se drahé kameny a drahé kovy proměňují pod rukama mistrů zlatníků v jedinečné šperky. Kombinace tradice a řemesla s moderními technikami a designem to je zlatnický ateliér BENY.

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB