Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
Staňte se součástí BENY klubu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.
Vyplňte registrační formulář, získejte 5% slevu na první nákup a začněte si užívat všechny výhody ještě dnes.
41 mm, Automatické, Nerezová ocel
Dotaz k produktu
Máte dotaz k tomuto produktu?
Rádi vám poskytneme detailní informace či osobní poradenství. Napište nám prostřednictvím formuláře – odpovíme co nejdříve.
Fortis Stratoliner S-41 Reentry Edition F2340019
143 000 Kč
Cena s DPHNapište svůj dotaz
Rezervace na prodejně
Chcete si produkt nejdříve jen prohlédnout?
Vytvořte nezávaznou rezervaci a vybraný produkt pro Vás připravíme na prodejnu, kde Vám poradí náš odborný personál. Rezervace je platná po dobu 3 dnů.
Fortis Stratoliner S-41 Reentry Edition F2340019
143 000 Kč
Cena s DPHVyberte prodejnu
Popis produktu
Hodinky Fortis Stratoliner S-41 představují špičkový švýcarský automatický chronograf, navržený pro extrémní podmínky včetně testování ve stratosféře. Pouzdro z recyklované nerezové oceli o průměru 41 mm nabízí ideální kombinaci odolnosti a komfortu. Sportovní ciferník s luminiscencí Super-LumiNova® X1 zajišťuje výbornou čitelnost za všech podmínek a podtrhuje pilotní „space-inspired“ design.
Uvnitř pracuje manufakturní kalibr Fortis WERK 17 s rezervou chodu až 60 hodin. Strojek je vybaven column-wheel chronografem, funkcemi den a datum, malou vteřinou a hacking funkcí. Ciferník chrání safírové sklíčko s antireflexní úpravou a průhledné dýnko umožňuje pohled na mechaniku.
Model nabízí vodotěsnost 200 m (20 bar) a šroubovací korunku s trojitým těsněním. Ocelový tah s mikroregulací a skládací sponou zajišťuje pohodlné nošení. Fortis tak přináší odolné a technologicky vyspělé hodinky pro každodenní i profesionální použití.
Soubory ke stažení
Specifikace produktu
| Výrobce: | Fortis |
|---|---|
| Dodavatelský kód: | F2340019 |
| Určení | Pánské |
| Kolekce | Stratoliner |
| Styl hodinek | Luxusní, Sportovní, Letecké |
| Záruka | 5 let |
| Vodotěsnost i | 200 m |
| Hmotnost | 98 g |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
|---|---|
| Velikost pouzdra | 41 mm |
| Tloušťka pouzdra | 14,5 mm |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Vlastností pouzdra | Šroubovací korunka i, Transparentní zadní víko i |
| Sklíčko | Safírové s antireflexní úpravou i |
| Číselník | Analogový |
|---|---|
| Materiál číselníku | Titan |
| Barva číselníku | Šedá |
| Luminiscence i | Ručičky, Super-LumiNova ® |
| Typ pohonu | Automatický nátah i |
|---|---|
| Kalibr | Manufacture Calibre Werk 17 |
| Rezerva chodu | ~60 hodin |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Chronograf, Chronometr |
| Barva řemínku | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál řemínku | Nerezová ocel |
| Typ spony | Překlápěcí i |
| Materiál spony | Nerezová ocel |
| Rychloupínací systém | Ne i |
A je to tam! Produkt byl přidán do košíku.
| 0 Kč s DPH |
Fortis Stratoliner S-41 Reentry Edition F2340019
143 000 Kč
Přihlaste se
Pro přidání produktu do seznamu oblíbených je nutné se přihlásit nebo registrovat do e-shopu.
Nastavit hlídání
Upozornění