Vánoční sleva 20% na šperky BENY Jewellery od 01.12.- 20.12.2023 slevový kód VANOCE23

Výhody nákupu v buticích Beny

Služby

Rádi byste obdarovali blízkého člověka speciálním dárkem? Naše služby kromě samotného prodeje a výroby zahrnují i zhotovení rytiny osobního charakteru, ať už na šperku či hodinkách podle představ klienta. Na základě konzultace a následné individuální kalkulace rádi zajistíme i předání daru. Přemýšlíte o koupi šperku jako o investici? Naši poradci jsou připraveni Vám doporučit a najít vhodnou alternativu v případě vkladu Vašich finančních prostředků do drahých kovů nebo diamantů.

Servis

Potřebuje Váš šperk nový lesk? Zastavil se Vašim hodinkám čas? Pro tyto a další případy nabízíme patřičný servis. Výměnu baterií, čištění a opravy provádíme přímo v našem zlatnickém ateliéru či hodinářském servisu. V případě složitých zásahů jsme v kontaktu se samotnými výrobci. To vše s garancí rychlého jednání a privilegovaného zacházení.

Důvěra

Důvěra je základem dobře fungujícího nejen partnerského, ale i obchodního vztahu. V případě zákazníků je naší odměnou i devízou.

Výběr

Klenotnictví BENY nabízí široký sortiment světoznámých značek, včetně jejich speciálních edicí. Dále zákazníkům nabízíme možnost exkluzivní výroby šperků na zakázku ve zlatnickém ateliéru BENY. Vaše přání je pro nás výzvou a posláním.

Personál

Na všech našich prodejnách Vám je k dispozici poradce, který je pravidelně školen v oblastech nejnovějších trendů a technologických inovací. Podrobná znalost charakteristik jednotlivých značek a individuální poradenství Vám zajistí správný výběr.

Zážitek z luxusního nákupu

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB