O VELIKOSTECH PRSTENŮ 

Průvodce velikostmi

Velikost prstenu je obvod v milimetrech. Velikost 52.0 tedy znamená, že prstýnek má ve svém vnitřním obvodu 52 mm. V různých zemích se udávají velikosti prstenů v různých hodnotách viz tabulka mezinárodní velikosti. Je několik způsobů, jak zjistit správnou velikost prstenu i tajně. Níže uvádíme některé z nich.

Osobní měření u profesionála 

 měřící kroužky obr.:

Změření aktuálního padnoucího prstenu ­­

trn na měření velikosti prstenů.:

Měření bez padnoucího prstenu

posuvné měřítko obr.:

multisizer obr.:

Návod k použití

Protáhněte konec pásky sponou, vytvořte tak prsten, který navléknete na prst. Na prstě utáhněte tak, aby pohodlně seděl a šlo ho také sundat. V zobrazovací části poté přečtete Vaši velikost - obvod prstu v mm. Při měření  myslete na kloub, přes který je potřeba prsten přetáhnout. V praxi se nám osvědčilo prst měřit natěsno právě v místě kloubu. Pokud si chcete koupit širší prsten (8 mm a více) zvolte raději o jedno číslo větší velikost, než jste naměřili (místo velikosti 52 zvolíte velikost 53).

Dodatečná úprava velikosti prstenů

U většiny prstenů není téměř žádný problém s úpravou velikostí. Samozřejmě existují modely, kde je tato úprava hodně náročná až téměř nemožná. Ale i v nestandardních situacích jsme schopni problém vyřešit ke spokojenosti našich zákazníků.

NAJDĚTE SI VELIKOST – ZMĚŘTE SI SVŮJ STÁVAJÍCÍ PRSTEN - klikněte zde

TABULKA MEZINÁRODNÍCH VELIKOSTÍ PRSTENŮ - klikněte zde

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB