BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Marco Bicego rozumí touhám žen

Za italskou značkou šperků stojí neuvěřitelně nadaný umělec a schopný obchodník, jehož energií a inspirací jsou krása a půvab něžného pohlaví. Marco Bicego sám prohlásil: „Moje múza je každodenní žena; ta, která vyniká svou osobností a elegancí; ta, která oceňuje krásné věci, vytvořené s péčí a vášní.“ Svou vlastní značku klenotů představil světu v roce 2000 a okamžitě si získal přízeň dam.

V kolekci Marco Bicego® Africa Collection se Marco inspiroval kmenovými šperky Afričanů. Kuličky z 18karátového žlutého zlata jsou v ní ručně zdobeny rytím starodávnou florentskou technikou. K magické atmosféře pouští a hvězdných nocí vás rovněž donese kolekce Marco Bicego® Africa Color. Zlaté planetky obohacuje spojení s drahokamy vzácné krásy: ametystem, peridotem, žlutý křemenem, červeným granátem, turmalínem, londýnským topazem a sladkovodními perlami v odstínech bílá, růžová nebo fialová.

Se sadou Marco Bicego ® Marrakech Collection se dámy vydají až k nejstaršímu výtvoru značky, který se drží neustále na výslunní. Jeho obliba vychází z úspěšného nápadu, kdy designér zvýrazňuje krásu velmi tenkého zlatého proužku tím, že jej omotá kolem základního prvku a poté jej odborně tvaruje, aby vytvořil charakteristický vlnitý design. Tento zachycený smyslný pohyb se příjemně přizpůsobuje dámskému tělu. 

Marco Bicego® Marrakech Onde Collection pak posouvá precizní práci se vzácným kovem ještě dál. Tenké, stočené prameny žlutého zlata jsou kované do mírně zkroucených oválků scelených dohromady diamantovými spojkami. Výsledkem je rafinované spojení tradice a moderní doby v miniaturním mistrovském díle zlatnického umění.

Z umění a tradic legendárního afrického kmene Masajů zas vychází stejnojmenná kolekce Marco Bicego ® Masai Collection. Vyniká nenápadným, čistým a elegantním stylem. Ikonické cívky značky jsou v ní umělecky propletené a zdobené briliantovými diamantovými pavézami. Nečekaná je zejména flexibilita kreací, která jim umožňuje pohodlně obepínat tělo, a jejich neuvěřitelný lesk.

Dokonalé vyjádření hodnot, které značku Marco Bicego proslavily po celém světě, tj. nadčasový design a maximální důraz na detail, v sobě ztělesňuje kolekce Marco Bicego ® Goa Collection. Kouzlo 18karátového zlata a elegance diamantů různé karátové hmotnosti vyniká zejména v sérii prstenů kombinujících ikonické ploché cívky s bílými diamanty.

Nakonec zmiňme jednu z nejúspěšnějších kolekcí Marca Bicega, kterou je Marco Bicego ® Lunaria Collection. V ní jsou nádherně tepané a záměrně nepravidelné zlaté lístky, ručně ryté starodávnou florentskou technikou, ohraničeny tenkým kontrastním profilem v leštěném zlatě. Malé listy vzácného kovu jsou pak zkombinovány s bílou nebo černou perletí, diamanty nebo mléčným akvamarínem.

Publikováno: 29. 6. 2022

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Šperkařství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB