BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Julia Roberts propůjčila svůj úsměv hodinkám a šperkům Chopard

Julia Roberts je jednou z nejuznávanějších oscarových hereček, ale také ženou s tím nejsrdečnějším úsměvem, kterému propadli filmaři i diváci po celém světě. Její zářivá osobnost oslnila také Caroline Scheufele,  spoluprezidentku a uměleckou ředitelku společnosti Chopard, která se rozhodla navázat s Julií spolupráci při prezentaci hodinek a šperků proslulé švýcarské značky.

Podle Scheufele byla Julia Roberts jedinou osobností, o níž s jistotou věděla, že dokáže vyjádřit ducha kolekce hodinek Happy Sport. A herečka byla odvážností legendárních diamantových hodinek okouzlena stejnou měrou. „Je mi ctí, že mohu spolupracovat se společností Chopard na hodinkách Happy Sport, které jsou jedním z nejikoničtějších a nejžádanějších modelů v oboru,“ nechala se slyšet poté, co se stala jejich tváří. 

Hodinky s tančícími diamanty

Ikonické hodinky Happy Sport jsou vskutku jediné svého druhu. Jejich 33mm pouzdro pohodlně pasuje na každé dámské zápěstí, přičemž kromě funkce měření času zastává i úlohu skvostného doplňku. Je tomu tak díky přítomnosti prvku, který Chopard poprvé představil v roce 1976: pěti diamantů zasazených mezi dvě safírová sklíčka nad ciferníkem, která při pohybu zápěstí víří ve vlastním svobodomyslném tanci.

Dámské hodinky Happy Sport v sobě snoubí eleganci, luxus a sportovní design.

Inspirace zlatým řezem

Hodinky Happy Sport byly navrženy tak, aby mohly doprovázet ženy při všech jejich každodenních aktivitách. Aby se staly „druhou kůží“ v každé situaci, rozhodl se Chopard při jejich tvorbě inspirovat principy zlatého řezu. Díky této matematické rovnováze, která se již od starověku objevuje ve vědě, umění a architektuře, ale i samotné přírodě, dosáhla značka jedinečného výsledku i na pouzdru menších rozměrů.

Skvostné zvenku i uvnitř

Ženské a hravé, technické a luxusní, nadčasové a moderní. V hodinkách Happy Sport se odráží rozmanitost nejvýznamnějších kvalit značky Chopard, která pokračuje ve svém závazku k neustálému hledání harmonie. Použití zlatého řezu je v přímém vztahu k průměru strojku Chopard 09.01-C s automatickým nátahem, jenž kolekci těchto skvostných dámských hodinek pohání.

Mnohostranné šperky

Inspirace oslnivou osobností Julie Roberts u hodinek Happy Sport nekončí. V nové verzi vzrušující kampaně „Chopard Loves Cinema“ úsměv hvězdné herečky ještě více září díky šperkům z kolekce Ice Cube. Minimalistické kousky vyrobené ze 100% etického zlata jsou dokonale mnohostranné.

Sólo nebo kombinované?

Záměrně androgynní grafické a kubické tvary převracejí tradiční konvence. Při výrobě šperků Ice Cube bylo použito pouze 100% etické růžové a bílé zlato, jejichž kombinací dosáhnete naprosto originálního dojmu. A o to také v kolekci jde. Při nošení šperků se fantazii meze nekladou: náušnice, prsteny, náramky a náhrdelníky můžete nosit samostatně, ale také seskládané do nejrůznějších kreací. Čisté a minimalistické linie, které efektně odráží světlo, dodají vašemu vzhledu nezaměnitelnou jiskru každý den.

Náušnice Ice Cube jsou k dispozici ve variantě z etického růžového nebo bílého zlata.

Publikováno: 25. 10. 2023

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství, Šperkařství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB