BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Crieri: značka, která bere svět diamantů vážně

Kvalita, design a kreativita. To jsou nejdůležitější hodnoty italské značky CRIERI, díky nimž může celý svět obdivovat dokonalé šperky typické čistými a elegantními liniemi, ale i nadčasovým půvabem.

Společnost založená v historické italské čtvrti města Valenza se od svého počátku specializuje především na výrobu tenisových náramků a náhrdelníků. Jejich hlavní charakteristikou je stylistická dokonalost založená na striktně italském designu, řemeslné zručnosti zlatníků a precizní výrobě. Příslib dokonalosti, který CRIERI ve všech svých výtvorech vyjadřuje, ji činí jednou z úspěšných šperkařských značek zastoupených v nejlepších italských i zahraničních klenotnictvích.

Jedinečné diamanty

Půvabné šperky, které jsou symbolem elegance a nadčasovosti, staví do středu pozornosti diamanty, ale i úchvatné drahokamy. CRIERI vyniká schopností mistrného spojení těchto zářivých minerálů se vzácným zlatem a pomocí jemných linií vytvořit rafinovaný šperk.

Tento zlatý tenisový náhrdelník je kromě hlavního smaragdu zdoben 50 úchvatnými diamanty.

Smaragdy z Kolumbie

Jednou z posledních kolekcí značky je řada šperků Bogota spojující diamanty s nádhernými kolumbijskými smaragdy. Tyto smyslné drahokamy, které již po staletí fascinují ženy celého světa, byly pečlivě zpracovány do brusu slzy, oválu, srdce i typického tvaru smaragdu. V kombinaci s 18karátovým zlatem v růžové či bílé barvě vznikly diamantové prsteny, náhrdelníky, náušnice a náramky evokující vytříbenost a eleganci protkanou zlatnickou kreativitou a tvůrčí inovací.

Úchvatnému prstenu z bílého zlata vévodí majestátní smaragd doplněný 11 zářivými diamanty.

Okouzlující náhrdelníky a prsteny zdobené nejen diamanty, ale i smaragdy, rubíny a safíry, vám nově přináší také klenotnictví BENY. Pokud toužíte zařadit do své sbírky jeden (nebo i více) z těchto originálních šperků, přijďte se pokochat do jednoho z pražských butiků nebo přímo na e-shop.

Publikováno: 1. 5. 2023

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Šperkařství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB