KAM A ZA KOLIK

Kde všude Vás budou hodinky doprovázet.  

Hodinky za rozumnou cenu, luxusní šperk nebo hodinky jako investice?


Hodinky vždy vybírejte s ohledem na účel jejich používání. Klasické hodinky zvolte pro každodenní nošení, luxusní pro slavnostní příležitosti a pro sportovní aktivity vybírejte ze sportovních modelů. Zohledněte technické parametry a funkční výbavu hodinek. Vše by mělo být adekvátní příležitosti, při níž budou hodinky nošeny a jejich design by měl odrážet osobnost jejich nositele.

U hodinek se obecně řeší nejen to, jak vypadají, kdo je vyrobil a co umí, ale také kolik jich bylo a bude vyrobeno. Lze říci, že čím méně kusů je  puštěno do oběhu, tím vyšší je investiční hodnota daného modelu.

Kvalitní bateriové hodinky pořídíte zhruba od šesti tisíc korun výše, mechanické a mechanické s automatickým nátahem za více jak dvojnásobek.

Je dobré si stanovit finanční limit.

Společenské hodinky 

To jsou hodinky elegantní, klasické, hodící se na různé společenské a kulturní akce, schůzky s obchodními partnery, nebo k dennímu elegantnímu stylu oblékání. 

I hodinky se stopkami lze považovat za společenské, pokud jejich zpracování je decentní.

Luxusní hodinky

Luxusní hodinky, hodinky honosící se na svých číselnících logy světově proslulých hodinářských značek. Značek známých a vyhledávaných pro punc kvality, preciznosti a tradice. Luxusními hodinkami se rozumí hodinky finančně náročnější. Cena je zde podložená vysokým standardem – pouzdra z drahých kovů, osázení drahými kameny, propracovanost strojku.

Módní hodinky

Fashion hodinky – módní hodinky. Do této kategorie spadají hodinky všech módních návrhářů, ale také hodinky neobvyklých tvarů švýcarských hodinářských firem. Jsou to zpravidla extravagantnější kousky, které nemusí mít žádné speciální funkce.

Sportovní, potápěčské, jachtařské, letecké,  vojenské hodinky

Sportovní, potápěčské, jachtařské, letecké či vojenské hodinky, to jsou modely hodinek,
které se nehodí k obleku nebo ke společenským šatům. Pro tyto modely hodinek jsou typické různé speciální funkce.

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB