Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

Jak vybrat zásnubní prsten

Nejdříve si ujasníme rozdíl mezi zásnubním a snubním prstenem.

Zásnubní prsten- budete potřebovat v případě, že chcete svou drahou polovičku (muže či ženu) požádat o ruku.

Bývá osazen kamínkem, nejčastěji briliantem a nosí se na levém prsteníčku. 

Podle tradice by se do roka a do dne od žádosti o ruku měla konat svatba. Je to ovšem nepsané pravidlo, které mnoho zasnoubených nedodržuje.

Snubní prsteny - si novomanželé vyměňují při svatebním obřadu.

 

Zásnubní prsten

Zásnubní prsten jako důkaz lásky, ale jak vybrat ten správný?

Pokud chcete vybírat prsten bez drahé polovičky, je potřeba se nejdříve zamyslet nad tím, jaká je. Zda je romantická, elegantní minimalistická, konzervativní či extravagantní. Zda má raději bílé, žluté či růžové zlato. Jemnější či masivnější šperky. Zda má ráda barevné kameny či briliantovou klasiku. 

Zásnubní prsten může mít mnoho podob a je jen na Vás, se kterou se ztotožníte. V případě, že si na výběr sám či sama netroufáte, neváhejte požádat o pomoc někoho ze svého nejbližšího okolí. Je též vhodné si předem ujasnit kolik peněz chcete do prstenu investovat. V naší bohaté nabídce naleznete zásnubní prsteny rozmanitých podob v nejrůznějších cenových kategoriích. Nezapomenutelný moment překvapení a štěstí při romantické žádosti o ruku stojí za Váš čas a úsilí, které věnujete výběru zásnubního prstenu.

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB