O značce Diemmeffe Kolekce Všechny modely

O značce Diemmeffe

Vášeň, kreativa, mistrovská činnost. To vše jsou charakteristické rysy pro Diemmeffe. Vlastnosti, které se postupem doby staly základem pro vývoj této nádherné značky. V roce 1978, kdy bylo Diemmeffe založeno, byla společnost připravena vyrobit co nejdříve vlastní klenotnické skvosty a vytvořit novou koncepci šperků.

K dosažení tohoto cíle byly základy převzaty z tradic tvorby zlatníka Vincenza, které zapůjčily značce jedinečný extra význam tvůrčí schopnosti.

Jak čas plynul, značka Diemmeffe vybudovala svou italskou prezentaci tím, že dala speciální interpretaci klasickým stylům a formátům. Výsledkem dlouhodobých zkušeností, znalostí řemeslných dovedností a neupadajícím chtíčem stále zvyšovat obchodní příležitosti dosáhl detailů, které perfektně smíchaly styly a půvab.

Dnešní Diemmeffe má velký mezinárodní dosah. Vyzbrojen mnohostranným porozuměním a přístupem k tvorbě klenotů, je připravený pokračovat v nastavené cestě. Přichází se stále více nápady a ty pomáhají Diemmeffe udržet vysoký standard.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace