BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

8. ročník sew v pražském paláci žofín 21. a 22. října 2022

Salon Exceptional Watches Praha 2022 opět přivede fandy hodinek do paláce Žofín, do Prahy, do České republiky. Jeho 8. ročník nepřehlédnutelně zapadá do kalendáře letošních přinejmenším evropských výstav. Vždyť bezprostředně „sousedí“ s expozicí Geneva Watch Days, která se konala na přelomu srpna a září ve Švýcarsku. Poté se příznivci časomír sejdou v Praze – SEW se koná 21. a 22. října, aby týden na to zamířili do Frankfurtu v Německu. Tři velké akce na konci léta, mezi nimiž se SEW Praha rozhodně neztratí, jak počtem vystavovatelů, asi tisícovkou představených hodinek, zájmem návštěvníků, tak sérií přednášek odborníků.

„Jsme velmi rádi, že vás už teď můžeme navnadit na celou řadu zajímavých vystavovatelů ze Švýcarska, Japonska, Německa, Francie a dalších zemí. Konkrétně můžeme prozradit, že uvidíte novinky populárních značek, jako je Zenith, Bell & Ross, Raymond Weil, Chopard,  Perrelet nebo třeba Sinn či stále rostoucí Norqain,“ prozrazuje Jan Pokorný, ředitel výstavy. „Letos se nám ale podařilo domluvit i s malými ateliéry, a tak se bude prezentovat i nezávislý hodinář Philippe Narbel, německé studio Dornblüth & Sohn, Reservoir anebo třeba německý tvůrce velkých hodin a planetárií Hermle, dodává.

Samozřejmě v neposlední řadě budou lákavé nové modely také domácích výrobců tikajících klenotů. Tradičně se bude prezentovat Prim Manufacture 1949, Robot, Chronotechna nebo ateliér Prokop & Brož, jehož zakázková výroba dávno překročila hranice naší země.

Návštěvníci výstavy opět jako jediní dostanou šanci rozhodnout o tom, které hodinky si podle nich zaslouží titul hodinky roku, tedy Watch of the year 2022. Svůj hlas budou moci uplatnit při hlavní hlasovací soutěži, která se odehraje přímo na výstavě. Jedině její návštěvníci mohou prostřednictvím hlasovacích lístků rozhodnout, kterému modelu z asi tří desítek vystavujících hodinářských značek dají svůj hlas a hlavní cenu. „Ať už budete posuzovat techniku, design, či další atributy, které činí v komplexu to, čemu říkáme – krásné hodinky.  
dodává Igor Sirota zodpovědný za doprovodný program, přednášky a soutěž Watch of the year 2022.

Zástupci hodinářských značek představí na asi desítce přednášek, které jsou nedílnou součástí SEW Praha, své novinky, technická řešení. O těch budou hovořit i čeští odborníci, A tak si budete moci poslechnout to, zda a do kterých hodinek lze investovat a s jakou návratností, že lunety a číselníky svedou víc než jen malou násobilku. Víte, že některé modely a značky mají výnosnost vyšší než akcie nebo než koupě Ferrari 488? Na tyto a další otázky budeme hledat odpovědi. Připraveny jsou i další přednášky. 
Lze tedy konstatovat, že 8. ročník největší výstavy luxusních hodinek ve střední a východní Evropě, který se odehraje 21. a 22. října 2022 v pražském Paláci Žofín, opět má co nabídnout, čím zaujmout přátele krásných časomír. 

Další informace a prodej vstupenek na www.sewpraha.com

Generální partneři: AZ Servis, NK Langa
Hlavní partneři: UniCredit Bank, Samsung, DUX

Publikováno: 5. 10. 2022

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB