BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Rado a True Square Open Heart se zářivými diamanty

Mezi milovníky horologie vyvolává jen málo hodinek takové emoce, jako high-tech model True Square Open Heart od luxusní švýcarské značky Rado. Keramické hodinky s  integrovaným náramkem zdařile kombinují eleganci se sportovním vzhledem a vytváří unikátní doplněk, jenž by se měl stát součástí každé seriózní sbírky. Svůj vlastní kousek si můžete nyní pořídit i vy v klenotnictví a hodinářství BENY.

Společnost Rado představila kolekci True Square poprvé v roce 2020 a nyní k ní přidala dva zbrusu nové modely. Ty jsou po vzoru originální verze vybaveny poutavým „open heart“ číselníkem opatřeným safírovým sklíčkem, navíc však zahrnují 38milimetrové pouzdro z high-tech keramiky s titanovým zadním krytem, vertikálně broušený ciferník s diamantovými indexy a pohodlný keramický náramek s titanovým zapínáním.

Ultra-moderní design

Pouzdro hodinek působí na zápěstí vyváženě a decentně. Jeho čtvercový tvar – se zaoblenými hranami a stylizovaným vyvýšeným rámečkem – vytváří jednoduchý, a přesto vysoce moderní vzhled. Ačkoli je geometrický design True Square Open Heart podobný mnoha jiným modelům s integrovaným náramkem, tato forma je mnohem uhlazenější a sofistikovanější. Dává tak vyniknout spojení uměleckého řemesla a preciznosti legendární švýcarské značky.   

Zážitek z nošení

High-tech keramika, kterou společnost Rado použila pro pouzdro, korunku i náramek, ovlivňuje nošení v mnoha ohledech. Tím nejvýraznějším je hmotnost, která je v případě tohoto modelu působivě nízká. Monobloková konstrukce je navíc vysoce odolná proti poškrábání a v případě šedého modelu z plazmové keramiky se co do lesku vyrovná vzhledu tekutého kovu. To zajišťuje hodinkám poutavý, avšak stále decentní vzhled. Na 12 pozicích se v roli hodinových indexů skví diamanty kvality 125/130 Top Wesselton o celkové hmotnosti 0,096 karátů, které zajišťují hodinkám nefalšovaný nádech luxusu. Nechybí ručičky s povrchem Super-LumiNova® pro perfektní viditelnost za všech podmínek.

Vystaven na odiv

Tlukot hodinek zajišťuje kalibr Rado R734, jehož krásu můžete obdivovat díky otevřenému číselníku. Strojek je fascinující nejen 80hodinovou rezervou chodu, ale především svou složitostí a inovativními součástkami, jako je vlásek setrvačky z Nivachronu™, ktarý je vysoce odolný magnetickým polím, nárazům, stárnutí i výkyvům teplot. Toto garantuje mimořádně vysokou mechanickou přesnost a spolehlivost.

Model True Square Open Heart z plazmové high-tech keramiky zaujme moderním designem.

Modely Rado True Square Open Heart jsou vodotěsné do 50 metrů (5 barů) a dodávané s certifikátem pravosti drahých kamenů.

Publikováno: 25. 1. 2024

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB