Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

NEJNOVĚJŠÍ

29.5.2023

Franck Muller představuje limitovanou edici vanguard crazy hours Hom Nguyen

Hodinářství

Již podruhé spojila hodinářská značka Franck Muller svůj řemeslný talent s inspirativním uměním malíře Homa Nguyena. Na počest 20. výročí hodinek Crazy Hours vznikla limitovaná kolekce, která sběratelům nabídne okouzlující mistrovské dílo s mechanickým strojkem s obousměrným automatickým nátahem, rezervou chodu 42 hodin a především výrazným vzhledem.

1.5.2023

Crieri: značka, která bere svět diamantů vážně

Šperkařství

Kvalita, design a kreativita. To jsou nejdůležitější hodnoty italské značky CRIERI, díky nimž může celý svět obdivovat dokonalé šperky typické čistými a elegantními liniemi, ale i nadčasovým půvabem.

21.4.2023

Chcete být in? sledujte trendy pánských šperků pro rok 2023

Šperkařství

Muži se prsteny a řetízky zdobí od pradávna, vždyť již Egypťané byli jedni z prvních, kdo šperky na těle nosili. V posledních letech, především díky jedinečnému stylu populárních herců, zpěváků a dalších celebrit, jim na chuť přichází i současná generace.

24.3.2023

Zenith představil nové přírůstky do kolekce defy na lvmh watch week 2023

Hodinářství

Letošní ročník LVMH Watch Week, jenž zamířil do Singapuru a posléze New Yorku, představil spoustu hodinářských skvostů. Mezi unikáty značek se objevily také nové modely proslulého výrobce hodinek ZENITH.

10.2.2023

Tachymetr, zvláštní čísla na lunetě či ciferníku. K čemu slouží?

Hodinářství

Hodinky jsou sofistikovaná zařízení, která dokážou měřit nejen čas, ale také další hodnoty. Jednou z nich je rychlost, nebo vzdálenost zdolaná za určitý časový okamžik. A právě k takovému měření slouží tzv. tachymetr. 

1.2.2023

Jak vybrat hodinky

Hodinářství

Výběr nových hodinek nenechá v dnešní době nikoho chladným. Nejde jen o nástroj, díky kterému poznáte, jaký je čas. Hodinky jsou také doplňkem, jenž řekne celému světu, kdo jste a na čem vám záleží.

20.1.2023

Maurice Lacroix – spojení tradice a technologií

Hodinářství

Úspěch je cesta, ne cíl. Tak zní krédo renomované značky Maurice Lacroix, jejíž první modely švýcarských hodinek vznikly před více jak 45 lety. Přestože jde o poměrně mladého výrobce, jeho jméno si rychle vydobylo místo na vrcholu trhu s luxusními hodinkami. 

11.1.2023

Letecký akrobat mezi hodinkami Bell & Ross BR 03 Type A Patrouille de France

Hodinářství

Nový Bell & Ross BR 03 Type A Patrouille de France je dokonalou ukázkou spolupráce hodinářů a letců. A to ne ledajakých. Společnost Bell a Ross se při vývoji BR 03 inspirovala potřebami francouzské elitní akrobatické letky A Patrouille de France, s níž jí pojí oficiální hodinářské partnerství od roku 2021 a výsledek stojí za to.

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB