Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

NEJNOVĚJŠÍ

20.1.2023

Maurice Lacroix – spojení tradice a technologií

Hodinářství

Úspěch je cesta, ne cíl. Tak zní krédo renomované značky Maurice Lacroix, jejíž první modely švýcarských hodinek vznikly před více jak 45 lety. Přestože jde o poměrně mladého výrobce, jeho jméno si rychle vydobylo místo na vrcholu trhu s luxusními hodinkami. 

11.1.2023

Letecký akrobat mezi hodinkami Bell & Ross BR 03 Type A Patrouille de France

Hodinářství

Nový Bell & Ross BR 03 Type A Patrouille de France je dokonalou ukázkou spolupráce hodinářů a letců. A to ne ledajakých. Společnost Bell a Ross se při vývoji BR 03 inspirovala potřebami francouzské elitní akrobatické letky A Patrouille de France, s níž jí pojí oficiální hodinářské partnerství od roku 2021 a výsledek stojí za to.

6.1.2023

Hodinky Corum ztělesňují technickou dokonalost a kreativitu

Hodinářství

Corum je jednou z mála hodinářských značek, které dopřály odvětví luxusních hodinek skutečnou změnu. Do jindy poměrně nudného světa vnesly vítanou energii a kreativitu. Její extravagantní výtvory spojují čtyři základní hodnoty:

3.1.2023

Unikátní šperky a hodinky značky Gucci 

Hodinářství, Šperkařství

Slavná značka, která dokáže propašovat své jméno v mnoha podobách na výrobky vyhlášené kvality, nezůstala jen u kabelek, zavazadel a oděvní módy. Výrazně zasáhla také do oblasti šperků a hodinek. Jsou výrazné a jedinečné. Stejně jako značka.

30.12.2022

Ametrín: Krásou proti strachu a depresím

Šperkařství

Drahé kameny jsou nejen estetickým doplňkem šperků či uměleckých předmětů, ale nahlédneme-li hluboko do historie, zjistíme, že jim lidé již v dávných dobách přisuzovali také zvláštní sílu a energii. Věřili, že mají moc ovlivňovat zdraví i štěstí v různých oblastech života. Poznejte tajemství půvabného ametrínu...

17.12.2022

Zenith Defy Skyline zvoleny hodinkami roku

Hodinářství

Hodinky Zenith Defy Skyline získaly cenu SEW Watch Of The Year 2022 na hodinářském veletrhu Salon Exceptional Watches. Tato nejvýznamnější výstava hodinek ve střední a východní Evropě se řadí na úroveň obdobných salonů ve Švýcarsku nebo Německu.

15.12.2022

Jak vybrat dokonalý zásnubní prsten

Šperkařství

Vánoce jsou časem lásky, a proto není divu, že se prosinec řadí mezi jeden z nejoblíbenějších měsíců pro zásnuby. Pokleknout před ženou pod jmelím nebo jí nadělit třpytivý šperk přímo pod rozzářený stromeček je snad to nejromantičtější gesto. Výběr zásnubního prstenu je však velké téma, které se nevyplatí podcenit.

7.12.2022

Vyberte si drahý kámen podle horoskopu

Šperkařství

Ať už plánujete pořídit originální dárek pro své blízké, anebo chcete dopřát sami sobě luxusní šperk, jedním z vodítek při výběru může být znamení zvěrokruhu, v němž se budoucí nositel narodil.

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB