Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Crivelli – fascinace krásou

Společnost Crivelli zazářila poprvé sedmdesátých letech min. stol. ve Valenze. Tehdy se Bruno Crivelli rozhodl zhodnotit své rozsáhlé řemeslné zkušenosti a stvořil to, co dnes zná svět krásných šperků jako: Crivelli gioielli.

Kvalitní řemeslné zpracování, vzácné kameny a ušlechtilé kovy u této značky ladí s originálními designovými kreacemi. Nezvyklá technická řešení, ale především vytříbené kompozice každého šperku se dokážou trefit do vkusu mnoha zákaznic a zákazníků i přesto, že jejich vnímání krásy vychází z různých kulturních tradic. Rozsáhlá nabídka originálních výtvorů je neustále doplňována a obměňována. Zájem o ni potvrzuje dobře nastavený směr každé z kolekcí.

Úspěch značky ji vynesl mezi nejuznávanějších na italské i mezinárodní scéně. Crivelli vyrábí šperky v limitovaných edicích i zcela jedinečné kousky mimořádně vysoké kvality. Podtrhují vytříbenou eleganci nejen coby osobitou vlastnost každého šperku, ale i jeho nositelky. Crivelli s hravostí reviduje klasický styl svým vlastním mnohobarevným způsobem. Dnes je značka Crivelli synonymem hojnosti krásných výtvorů, v nichž najdeme chromatickou kombinaci drahých kamenů, rafinovaně a bohatě zdobené povrchy i jiskřivé odlesky skrytých zákoutí zdobených neuvěřitelnými texturami.

Crivelli nabízí šperky v několika kolekcích. Kolekce Like udiví lehkostí s jakou může vzácný kov s mnoha různorodými ozdobami podpořit krásu žen. Ora piú che mai je kolekce plná roztodivných barevných srdíček zdobených a propletených s neuvěřitelnou kreativitou. Kolekce Moods vyniká hravými písmeny. V Kolekci Easy zas najdeme šperky inspirované umělecky hravými obměnami tématu malých postaviček.

Úchvatné jsou ale i speciální projekty společnosti s drahými kameny jako Outstanding, nebo Special Day. Stejně tak udiví barevné ladění vzácných kamenů v řadách Chromatic Grandeurs, The Excellence of Colours, The Refinement of Tone, The Purity of life ad.

Crivelli ale věnuje také velkou dávku své kreativity vzácným okamžikům života, kterými jsou zásnuby a vstup do společného soužití. Množství položek ve svatební kolekci je toho dokladem víc, než jakákoli další slova. 

Publikováno: 30. 7. 2022

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Šperkařství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

REGISTRACE DO KLUBU

Beny KLUB