BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Chopard - "Maison s velkým sdrcem"

V klenotnictví Beny v Pařížské ulici v Praze vám rádi poradíme s výběrem kolekcí od značky Chopard nebo můžete objednávat přímo na našem e-shopu.
„Maison s velkým srdcem“ – tak bývá často přezdívána společnost Chopard, v jejímž vedení nalezneme i uměleckou ředitelku Caroline Scheufele. Ta spolu s mistry šperkařského a hodinářského oboru stojí za kolekcemi značky Chopard.

Happy Diamonds Joaillerie

Diamanty a srdce, co víc by mohlo lépe vyjádřit filozofii společnosti Chopard radostně znějící v mottu „Joie de Vivre“? Happy Diamonds se blyští ve zlatém pouzdře, které je leštěné nebo zdobené diamanty rozesetými podél třpytivé stuhy z drahokamů. Kompletní sady obsahující přívěsek, náramek, prsten a náušnice a potěší každou dámu.

Happy Hearts

Další milou pozorností mohou být Happy Hearts s tančícím diamantem ozdobeným růžovým srdcem z perleti. Ztělesňují mnohem víc než jen kolekci šperků, symbolizují Chopardovu bezmeznou štědrost a kreativitu. Radostná a nekonečně elegantní edice náramků Happy Hearts – vyrobená z etického 18karátového růžového nebo bílého zlata a růžové perleti – vychází ze setkání dvou žen s velkým srdcem: Caroline Scheufele, spolupředsedkyně a umělecké ředitelky společnosti Chopard, a Natálie Vodianovové, zakladatelky nadace Naked Heart Foundation, jež se od roku 2004 snaží pomáhat dětem. 

L’Heure du Diamant 

Báječným dárkem, který ženě zdůrazní nadčasovost vřelého citu, bude rozhodně také zázrak v podobě L'Heure du Diamant. Chopard v těchto hodinkách zachycuje krásu diamantů a současného designu. Hodinářský šperk vyrobený z etického 18karátového růžového zlata ve tvaru srdce zdobí růžový perleťový číselník. Ten se v L'Heure du Diamant snoubí s lunetou, briliantovými diamanty, sofistikovaným nastavením korunky a růžovým koženým řemínkem. 

L.U.C XP

Hodinky mohou být rovněž skvělým překvapením pro muže. Ležérní elegance L.U.C XP spočívá v jednoduchosti a detailech. Dvě ručičky, žádná vteřinovka, žádné datum, jen to nejnutnější. Tyto ultratenké a elegantní hodinky oděné do oceli a vylepšené saténově modrým ciferníkem s akcenty růžového zlata se hodí pro všechny velikosti zápěstí. L.U.C XP doplňuje řemínek z merino vlny. Součástí balení je však i aligátoří kožený řemínek s hnědou podšívkou.

Haute Joaillerie

V Chopardově letošní kolekci Haute Joaillerie debutují též tři páry náušnic. Etické 18karátové bílé zlato a více než 28karátové diamanty jim propůjčují nenapodobitelný jas, jejž zdůrazňují sofistikované stylistické prvky. Ať už jsou tyto klenoty kulaté, mají tvar srdce nebo kapky, při jakékoli příležitosti podpoří vznešenou auru ženského šarmu.

Publikováno: 18. 4. 2022

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Hodinářství, Šperkařství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB