Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

BETTER THREE HOURS TOO SOON THAN A MINUTE TOO LATE

MAGAZÍN KLENOTNICTVÍ BENY

Chcete být in? sledujte trendy pánských šperků pro rok 2023

Muži se prsteny a řetízky zdobí od pradávna, vždyť již Egypťané byli jedni z prvních, kdo šperky na těle nosili. V posledních letech, především díky jedinečnému stylu populárních herců, zpěváků a dalších celebrit,  jim na chuť přichází i současná generace.

Stejně jako ženy, i moderní muži mají zájem vypadat skvěle při každé příležitosti. Proto se do kurzu dostávají nejen designové hodinky, ale i pánské šperky. Pokud patříte mezi milovníky módy, nebo se prostě jen chcete oblékat vkusně, inspirujte se aktuálními trendy pánských doplňků.

Masivní řetízky

Letošnímu roku vládnou zlaté pánské náramky a náhrdelníky, především ty, jejichž proplétající se články jsou ploché. Díky tomu na kůži leží hladce a například pod košilí nevytváří rušivý vzhled. Tento klasický mužný doplněk jste v posledních letech mohli spatřit téměř na každé pánské ikoně či celebritě, od Jay-Z až po Justina Biebera.

Pánský řetízkový náramek nebo náhrdelník? V klenotnictví BENY naleznete stylové kousky z 14 i 18karátového zlata.

Výrazné přívěsky

Každý stylový muž by měl vlastnit aspoň jeden řetízkový náhrdelník. Hledejte takový, který má tu správnou délku – těsně vykoukne nad horním knoflíkem košile s rozhaleným límečkem. V letošním roce jsou in také výrazné přívěsky, které vám navíc pomohou vyjádřit vaši jedinečnou osobnost, víru nebo zálibu.

Přívěsky značek Baraka a Zancan z řady COUTURE a BLACK MAGIC padnou každému stylu.

Ležérní náramky

Náramky byly odedávna součástí pánského oblečení. Sloužily jako symbol lásky či královské moci. Dnes jsou nezbytnou výbavou každého šatníku a můžete je stylizovat různými způsoby. A právě kombinování se stává stále více trendy. Proto při výběru pánského náramku upřednostňujte radši jednoduchý vzhled, který půjde lehce doplnit dalšími stylovými kousky.

Náš tip: náramek by měl vždy ladit s vaším oblečením nebo příležitostí. Ohromujícího vzhledu můžete dosáhnout i správnou kombinací s náramkovými hodinkami.

Náramky značky Baraka vás okouzlí elegantním vzhledem a jedinečným spojením různých materiálů.

Prsteny moci

Přestože prsteny většinou nosí jen ženatí pánové, tímto šperkem se mohou bez výčitek zdobit i nezadaní. Opravdu trendy je v současnosti párování decentních zlatých prstenů se třpytivými, výraznými modely s drahokamy nebo honosnými vzory. Hledáte-li inspiraci, podívejte se na zpěváka Harryho Stylese, který má kombinování šperků naprosto „v malíčku“. Pokud jste se rozhodli pro, ale nevíte, jak zjistit velikost prstenu, nechte si poradit přímo ve zlatnictví.

Masivní pánské prsteny od značek Baraka a  Zancan vynikají precizním řemeslným zpracováním. K dispozici jsou i kousky s barevným drahokamem, například safírem.

Publikováno: 21. 4. 2023

Autor: Beny spol s.r.o.

Tagy: Šperkařství

další články

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB