Registrujte se a získejte slevu 5%. Po registraci vám zašleme na e-mail unikátní slevový kód.

Jak vybrat snubní prsten 

Nejdříve si ujasníme rozdíl mezi zásnubním a snubním prstenem.

Zásnubní prsten - budete potřebovat v případě, že chcete svou drahou polovičku (muže či ženu) požádat o ruku.  

Bývá osazen kamínkem, nejčastěji briliantem a nosí se na levém prsteníčku. 

Podle tradice by se do roka a do dne od žádosti o ruku měla konat svatba. Je to ovšem nepsané pravidlo, které mnoho zasnoubených nedodržuje.

Snubní prsteny - si novomanželé vyměňují při svatebním obřadu.

 

Snubní prsten

Vybírání snubních prstenů je jakýmsi předobrazem manželství či registrovaného partnerství. Při výběru snubních prstenů se ukáže, jak sehraný tým jste a jak se dokážete dohodnout.

Nenechávejte jejich výběr na poslední chvíli, vyhraďte si dostatek času, minimálně dva měsíce před svatbou a nespoléhejte se pouze na nákup snubních prstenů přes internet, nýbrž obětujte čas  k vyzkoušení si reálných prstenů v kamenném obchodě. 

Je velice důležité, aby Vám snubní prsteny na ruce byly příjemné, netlačily Vás a nepřekážely. Také je potřeba zvážit, z jakého materiálu by prsteny měly být zhotoveny. Zda zvolíte 14 kt zlato oblíbené pro svou odolnost či 18 kt zlato. V případě zlata můžete vybírat mezi žlutou, bílou, růžovou a červenou barvou nebo zvolit kombinaci barev. Dále lze zvolit prsteny z platiny či palladia.U povrchu prstenů lze zvolit např.matovou, lesklou, gravírovanou, pískovanou úpravu. Snubní prsteny lze též ozdobit kameny, např.osázet jedním či více zirkony, brilianty, safíry, rubíny, smaragdy. Není podmínkou, aby oba snubní prsteny byly identicky stejné, ale měly by vždy k sobě ladit, tvořit pár. V naší nabídce naleznete snubní prsteny nejrůznějších podob s možností vlastní konfigurace snubních prstenů pomocí 3D technologie. Je také dobré zvážit, co si necháte do prstenů vygravírovat. Zda to bude jen datum či jiný krátký text. „Do prstýnků snubních vrytý bude den, kdy společným ano sňatek bude uzavřen.“

Beny - autorizovaný prodejce značky Chopard

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené
  • Beny klub
  • Magazín

BENY KLUB

Vás, našich zákazníků, si velice vážíme. Proto jsme pro vás, milovníky hodinek a šperků, založili Klub BENY, jehož členům nabízíme mnoho exkluzivních výhod. Registrace zdarma zabere jen několik minut. Přijměte tedy, prosím, naše pozvání.

Beny KLUB