O značce Oris Pánské kolekce Dámské kolekce Všechny modely Videa

O značce Oris

Ve své více než 100leté historii hodináři z Oris prožili neklidné a klidné časy.

Oris byl založen v roce 1904 Paulem Cattinem a Georgem Christianem v Holsteinu, ve Švýcarsku. Oris hodinky se během dalších 100 let vyvinuly do jednoho z nejspolehlivějších a nejpozoruhodnějších výrobců luxusních hodinek. Oris hodinky nabízí měření času a doplňky, které jsou kvalitní, cenově dostupné, výrazné a elegantní. Během své historie Oris odolal mnoha výzvám, aby zůstal věrný své identitě a stylu.

Legendární Oris Pointer Datum hodinky byly vypuštěny v roce 1938 a od té doby byly součástí v každém dalším modelu Oris. Po celá desetiletí Oris řemeslníci zlepšovali jejich schopnosti, aby i nadále uváděli na trh nové a úspěšné modely.

Hodinkám Oris zůstaly jedinečné mechanické vlastnosti v tradici švýcarského hodinářství. Tato jedinečnost povolila značce Oris přežít těžký nástup levnější quartzové technologie v roce 1970, kdy hodně skvělých švýcarských značek muselo zavřít své obchody.

Až do dnes se Oris nadále zaměřuje na výrobu vynikajících mechanických hodinek na mezinárodním trhu. Vytvoření hodinek s jedinečnými mechanickými vlastnosti, které je odlišují od ostatních byl Oris schopen obstát na více než 100 let. 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace