O značce Meccaniche Veloci Pánské kolekce Všechny modely Videa

O značce Meccaniche Veloci

Meccaniche Veloci je italská tvůrčí laboratoř, které se podařilo úspěšně spojit motorové strojírenství s nejvyšší řemeslnou kvalitou hodinek od roku 2006. Náramkové hodinky Meccaniche Veloci umožňují každému prožití veškerého adrenalinu z vysokorychlostích sportů, které vynikají svým nejmodernějším designem. Každý Meccaniche Veloci model vypráví jiný příběh, ale spojuje je originální použití materiálů a jedinečné kreativity těchto nadčasových modelů. Kolekce Quattro Valvole, známá po celém světě pro konstrukci připomínající píst motoru, vyjadřuje podstatu a hodnoty značky.

S cílem získat vysokou přesnost připojuje Meccaniche Veloci rafinovaný italský design s vysokou kvalitou švýcarské výroby. Načasování se stává skutečným průlomem pro strojírenství motoru a hodinářství. Všechny komponenty a mechanické kalibry používané v hodinkách Meccaniche Veloci jsou realizovány s vybranými materiály a vysokou technologií. Ty prošly všemi naplánovanými testy kvality, včetně jejich výzvy s časem.

Estetika Meccaniche Veloci spojuje funkčnost a široké znalosti materiálů a technik, které používají. Prvky odporu a experimentování jsou vypůjčené ze světa motorů a rychlosti. Quattro Valvole kombinuje mechaniku a vynikající kreativitu a dělá z nich pravé hodinky pro lidi, kteří se nemohou vzdát mechaniky a rychlosti.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace