O značce Maurice Lacroix Pánské kolekce Dámské kolekce Všechny modely Videa

O značce Maurice Lacroix

I když Maurice Lacroix je poměrně mladá značka hodinek, už se může ohlédnout za pozoruhodnou sérií inovací. Od počátku roku 1990 se značka zaměřuje především na rozvoj atraktivních dalších funkcí mechanických hodinek. Dnes Maurice Lacroix prokázala své vynikající odborné znalosti zejména v oblasti retrográdních displejů, chronografů a označení měsíční fáze. Tyto hodinky mají v neposlední řadě instalovaný pohyb ML 106, exkluzivní kalibr chronografu, ale především funkci paměti, která nalezla své původní uplatnění v přísně omezeném chronografu, který Maurice Lacroix oficiálně představil v zcela novém modelu Grande Complication v roce 2008. Od konce října 2006 Maurice Lacroix vyrábí také komponenty pro komplexní pohyb mechanických kalibrů ve vlastních dílnách poblíž Saignelegier. Tímto krokem značka Maurice Lacroix zaujala místo v exkluzivním klubu švýcarských výrobců hodinek.

Maurice Lacroix vytyčila jasný cíl: Vyrábět mimořádné hodinky, a to jak prostřednictvím důsledného zachování dlouhé tradice švýcarského hodinářského umění a plnění svých standardů, tak i vytvářením modelů s jejich vlastní, inovativní komplikací, vývojem pohybu, moderním designem a zvýšenou vášní pro detail a dokonalost.

Hodinky značky Maurice Lacroix si oblíbí ti, kteří ocení trvalou hodnotu tradičního hodinářství, tvůrčí vývojovou práci a nejnovější technologie, stejně jako nadšenci, kteří hledají mimořádné designové hodinky, nadčasový elegantní tvar a přesné měření času.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace