O značce Jacob & Co. Unisex Pánské kolekce Všechny modely Videa

O značce Jacob & Co.

Historie

Jacob Arab měl už od mala vášeň ke klenotům.
Když jeho rodina emigrovala z Ruska do USA, začal chodit do designérské školy, kde se hned projevil jeho cit pro desing a umění.
Po dostudování si Jacob otevřel malý krámek v diamantové čtvrti v New Yorku a vyrobil pár druhů šperků pro privátní klientelu a tím založil značku Jacob & Co. To bylo v roce 1981.

Za více než čtvrt století, Jacob & Co vytvořila revoluční hodinky a šperky pro muže a ženy. Jacob & Co je první volbou pro náročné osoby, kteřé vyžadují bezvadnou kvalitu a bezkonkurenční kreativitu propojenou s perfektním řemeslným zpracováním. Ať módní, filmové nebo hudební světové hvězdy nebo prostě milovníci se zálibou pro detail. Každý klient dostává nejlepší služby a zpracování. 

Inovace vytvořené Jacob & Co byly a vždy budou revolucí ve stylu, která vytváří novou vizi designu hodinek, vizi, která oživuje novou generaci kvalitních hodinek. Jacob & Co má vizi dosahovat originality a kvality již od svého vzniku, kdy se stal mezinárodní fenomén. 

Přestože historie tvorby Five Time Zone kolekce nadále představuje jedinečnou škálu tvůrčí inspirace, Jacob & Co vyvinul hodinky, které rozšířily obzory navrhování i vědy mechanických hodinek. Kreativita Jacob & Co se rozšířila do světa mechanického hodinářství první v tvorbě mechanických automatických chronografů s časovým pásmem, a pak H-24 kolekce mechanických hodinek s pěti časovými pásmy. H-24 kolekce používá jediného mechanického pohybu pro zobrazení čtyř světových časů. Takové komplikace nebylo v historii hodinářství nikdy předtím dosaženo.

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace