O značce Graham Pánské kolekce Všechny modely Videa

O značce Graham

George Graham se narodil v roce 1674 v Anglii, v malé vesničce Cumberland. Hodinářem se stal roku 1688 a už o sedm let později byl přijat do Společenství hodinářů, kde se mohl učit od největších mistrů jeho doby. Největší obchod s hodinkami probíhal v 17. a 18. století v Londýně, kde se Graham zasloužil o své místo.

George Graham byl velkým inovátorem a vynálezcem. Nejen že v roce 1715 přepracoval kotvu, kterou nahradil hodinovým kyvadlem, ale jeho hlavním a převratným hodinářským vynálezem byl chronograf. Výjimečné chronografy s touto třistaletou tradicí se dnes vyrábí ve Švýcarsku jako původní anglická značka.

Inženýři, designéři a hodináři firmy Graham vytvořili formu mechanické dokonalosti, která nevypadá jen jako další švýcarské hodinky. Značka, která začala svérázně dělat věci po svém.

A skutečně, tyto hodinky mají určitou originalitu, nejsou plaché ani samotářské. Mají velké pohyby, velká tlačítka a mírně větší ručičky než většina ostatních značek.

Používá mechanismy a materiály trochu jiným způsobem. Například spouštěcí mechanismus, který spustí stopky, používá keramických a uhlíkových vláken. Graham používá pouze kvalitní pohyby chronometru.

V delším časovém úseku vytvářeli Tourbillon odolný proti nárazům. Lidé, nosící hodinky Graham, netráví své životy zahradničením. Dělají věci, žijí život naplno, a to znamená nápor na mechanismus hodinek.

Firma věnuje roky zlepšování a řešení problémů. George Graham by byl pyšný.

graham

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace