O značce Fortis Pánské kolekce Dámské kolekce Všechny modely Videa

O značce Fortis

FORTIS patří k tradičním švýcarským výrobcům hodinek, které působí od jejího založení v roce 1912 bez přerušení. Jako první na světě v roce 1926 vyrobili automatické náramkové hodinky. FORTIS se zapsal do historie tím, že produkuje první automatické hodinky, legendární Harwood, v sériové výrobě. Ve středu 50. a 60. let byly automatické náramkové hodinky Fortis na vrcholu a těšily se dobré pověsti, stejně jako celosvětovému povědomí o značce a distribuční síti.

V 80. letech byla značka FORTIS známá jako výrobce funkčních a spolehlivých mechanických náramkových hodinek.

V roce 1994, po zkoušce životnosti na pomezí moderní fyziky vybrali FORTIS jako oficiální hodinky pro kosmonauty. Od té doby FORTIS automatické náramkové hodinky prokázaly svou schopnost v několika misích, a to i mimo ochranu vesmírné stanice ve vesmíru.
Přesně 10 let poté, co byly první hodinky FORTIS ve vesmíru, dostala firma další nabídku. V roce 2004 se náramkové hodinky Fortis staly dodavatelem ruského vesmírného programu.

FORTIS také doprovází plochy pro první mise na Mars: jako oficiální dodavatel Mars 500 mise, která začala v červnu 2010. Členové posádky se mohou spolehnout na své FORTIS automatické hodinky během tohoto dlouhého testovacího výletu.
Jako dlouholetý partner vesmírných organizací, FORTIS investuje do moderních technologií a zajišťuje tímto způsobem budoucnost 100 let staré značky v neustále se měnícím trhu hodinek.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace