O značce CVSTOS Pánské kolekce Všechny modely Videa

O značce Cvstos

Jako relativní nováček ve světě hodinek se Cvstos prudce vystoupal na nejvyšší úroveň švýcarského hodinářství. Tato společnost vytvořila poptávku po svých dynamických hodinkách a odvážně se pohybuje vpřed s inovativními styly a složitými komplikacemi. Vytvořením jemné rovnováhy mezi tradičním hodinářstvím a futuristickými vzory vytvořili možná budoucí tvář měření času.

Pro dámy kolekce luxusních hodinek Cvstos obsahuje jak technické sofistikovanosti, tak eleganci. Většina z těchto modelů je buď v bílém zlatu, nebo červeném zlatu a některé jsou posety diamanty nebo drahokamy.

Cvstos luxusní hodinky mají některé speciální modely v limitované edici, včetně "Modena Cars Racing Challenge Chrono" a Challenge-R 50 HF. Linka Evosquare obsahuje 50 TS Tourbillon sportu, "Cvstos 45/50 Chrono" a "Limitovaná edice 45/50 HF". Tyto sportovní luxusní hodinky mají složité komplikace a odvážný vzhled, který z nich činí velmi žádoucí doplňek v každé kolekci hodinek. Ať už jste muž nebo žena, tyto hodinky jsou krásné na pohled.

Odborné znalosti v oblasti technické vynalézavosti, krásy a neuvěřitelné kreativity se plně projevily ve všech luxusních modelech Cvstos. Rozpoznatelná identita Cvstos zůstane nedotčena ve všech hodinkách, bez ohledu na tvar. S hladkými křivkami, složitými pohyby a vždy moderním vzhledem se stávají památkou v exkluzivním vesmíru vysoké hodinařiny.

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace