O značce Cuervo Sobrinos Pánské kolekce Dámské kolekce Všechny modely Videa

O značce Cuervo Sobrinos

Intelektuálové, dobrodruzi a obchodníci, na rozdíl od smetánky z vysoké společnosti navštěvovali město Havana kvůli večírkům a temperamentnímu společenskému životu, který se odehrával v luxusních hotelech, kasínech, nádherných soukromých vilách a zahradách. Ale Havana byla také "perla" kvůli její fascinující koloniální architektuře. Zde v roce 1882 Armando Río y Cuervo založil společnost Cuervo y Sobrinos.

Společnost rostla a prosperovala, částečně díky vitalitě, bohatství v Havaně a částečně díky vynikající obchodní a tvůrčí schopnosti rodiny. V krátkém čase, "La Casa" - název pro klenotníky na Quinta Avenida, v symbolické arteriální ulici v Havaně - se stal nejdůležitějším klenotnictvím v kubánské kultuře a jeho sláva byla a je známá po celém světě.

Dnes značka sídlí ve Švýcarsku, kde se se vytváří všechny jejich součástky: hodinky s velkou identitou, odlišné od původu, historie a designu. Legenda je znovuzrozena a Cuervo y Sobrinos je opět známá po celém světě jako synonymum elegance a osobnosti.

Nové modely nejsou kopie minulosti, ale snahou vytvořit pomocí stejné filozofie původní "chuť" z Cuervo y Sobrinos: výjimkou je mix exotiky, Latiny a tepla na jedné straně a přísnosti "savoir-faire" švýcarské technologie na straně druhé.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace