O značce Bell & Ross Pánské kolekce Všechny modely

O značce Bell & Ross

Tuto značku charakterizuje úmysl vytvořit hodinářské skvosty skupinou designérů a specialistů na letadla a kosmického vývoje pro profesionální použití. Úmyslem bylo se zúčastnit velké švýcarské hodinářské tradice a zároveň vyhovět nárokům lidí, kteří čelí obtížným a extrémním situacím.

Extrémní situace, kdy piloti, potápěči, astronauti a pyrotechnici musí čelit například násilnému zrychlení, výjimečným teplotám a nebezpečným tlakům, zkoumal a studoval Bell & Ross.

Aby bylo zaručeno, že zákaznické potřeby jsou pokryty, Bell & Ross najal profesionály, kteří vědí, jak na to. Jeho jedinečným cílem je navrhnout utilitární hodinky. Vzhledem k tomu se velcí hodináři, inženýři, designéři a profesionální uživatelé spojili pro stejný záměr, udržet stejnou víru. 

Bell & Ross hodinky jsou postaveny na čtyřech základních principech: důvěryhodnost, výkon, přesnost a odolnost proti vodě. Proto každý detail má svůj účel a funkci. V roce 1993, Bruno Belamich a Carlos A. Rosillo, dva přátelé z dětství, se rozhodli podniknout úžasné dobrodružství v hodinářství 20. století.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace