O značce Arnold & son Pánské kolekce Dámské kolekce Všechny modely Videa

John Arnold se narodil v Cornwallu v roce 1736. Jeho otec byl hodinář a jeho strýc puškař, což pravděpodobně vysvětluje jeho časný zájem o oblast přesného strojírenství a strojírenskou výrobu .Talentovaný řemeslník a učenec opustil Anglii ve věku 19 let. Po dokončení jeho učení začal zdokonalovat své dovednosti v hodinářství. Vrátil se o dva roky později, hovořil plynule německy a v polovině dvacátých let se usadil jako hodinář s dobým jménem v londýnském Strand.

Představil nejmenší opakující hodinky všech dob krále Jiřího III, které rychle získaly bohatou klientelu. Byl to jeden z nejinovativnějších hodinářů své doby a držitel patentů pro aretaci úniku, bimetalové bilance a bilance spirálové pružiny. Arnoldovy hodinky "č. 36" byly první hodinky, které měli chronometr.

Arnold také hrál klíčovou roli v událostech své doby. Spolu s ostatními hodináři vyřešil problém určování zeměpisné délky a získal několik grantů a ocenění. Získal takovou úctu ve své profesi, že se stal blízkým přítelem Abraham-Louis Breguet. Vyměnili si názory a dokonce mu byli svěřeni jeho synové do zaškolení.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace