Beny

Filozofie služeb Historie Prodej investičních diamantů Spolupracujeme s Aktuality Dárkové poukazy

Filozofie služeb

Personál


Na všech našich prodejnách Vám je k dispozici poradce, který je pravidelně školen v oblastech nejnovějších trendů a technologických inovací. Podrobná znalost charakteristik jednotlivých značek a individuální poradenství Vám zajistí správný výběr.
Personál

Objednávka byla odeslána

Silná rodinná tradice

Již čtyři pokolení rodiny Topalli si téměř 40 let předávají znalosti a zkušenosti z oboru z generace na generaci. Klenotnictví BENY, jehož doménou jsou luxusní šperky a hodinky, bylo založeno v Chorvatsku roku 1976. První prodejna byla na českém území otevřena v roce 1993 a v současné době se řadí k jednomu z pěti prodejních míst v Praze. Značka je vybudována na odkazu silné rodinné tradice, vysoké odbornosti, individuálnímu přístupu k zákazníkům a širokém portfoliu nabízených značek.

Objednávka byla odeslána

Prodej investičních diamantů

Diamant je nejtvrdším přírodním minerálem a třetí nejtvrdší látkou vůbec. Jako jediný drahý kámen se vyskytuje ve všech barevných modifikacích, nejčastěji je však bílý. Rádi byste i Vy prostřednictvím jeho koupě investovali? Pak jste u nás na správném místě. S ohledem na výši vkladu a požadavků na konkrétní tvar, hmotnost, barvu a čistotu Vám naši poradci doporučí vhodnou alternativu.

Prodej investičních diamantů

Listopad 13

Parmigaini Fleurier a Colette představují limitovanou edici hodinek oslavující Paříž

Parmigiani Fleurier s hrdostí uvedla spolu s francouzským butikem Colette novou speciální edici hodinek inspirovanou slavnou řadou Tonda 1950. Celkem jedenáct kusů, které svým nenapodobitelným stylem ozdobil umělec André Saraiva, jsou výrazné především grafickým zpracováním. Pospolu jsou jednou velkou oslavou ducha Paříže a její umělecké svobody.

Číst více

Objednávka byla odeslána

Objednejte dárkový poukaz

Chcete obdarovat blízkého člověka nebo jen tak někomu vyjádřit sympatie či náklonost a nevíte, co by mu udělalo radost? Dárkový poukaz Beny nabízí originalitu a hodnotu v jednom celku. Pořízením dárkového poukazu necháváte obdarovanému člověku možnost volby z našeho celého sortimentu dle jeho vkusu a sobě ulehčíte práci s vybíráním konkrétního zboží. Poukazy se mohou kombinovat a výše hodnoty poukazu záleží pouze na vás.

Dárkový poukaz

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace