Beny

Filozofie služeb Historie Prodej investičních diamantů Spolupracujeme s Aktuality Dárkové poukazy

Filozofie služeb

Personál


Na všech našich prodejnách Vám je k dispozici poradce, který je pravidelně školen v oblastech nejnovějších trendů a technologických inovací. Podrobná znalost charakteristik jednotlivých značek a individuální poradenství Vám zajistí správný výběr.
Personál

Objednávka byla odeslána

Silná rodinná tradice

Již čtyři pokolení rodiny Topalli si téměř 40 let předávají znalosti a zkušenosti z oboru z generace na generaci. Klenotnictví BENY, jehož doménou jsou luxusní šperky a hodinky, bylo založeno v Chorvatsku roku 1976. První prodejna byla na českém území otevřena v roce 1993 a v současné době se řadí k jednomu z pěti prodejních míst v Praze. Značka je vybudována na odkazu silné rodinné tradice, vysoké odbornosti, individuálnímu přístupu k zákazníkům a širokém portfoliu nabízených značek.

Objednávka byla odeslána

Prodej investičních diamantů

Diamant je nejtvrdším přírodním minerálem a třetí nejtvrdší látkou vůbec. Jako jediný drahý kámen se vyskytuje ve všech barevných modifikacích, nejčastěji je však bílý. Rádi byste i Vy prostřednictvím jeho koupě investovali? Pak jste u nás na správném místě. S ohledem na výši vkladu a požadavků na konkrétní tvar, hmotnost, barvu a čistotu Vám naši poradci doporučí vhodnou alternativu.

Prodej investičních diamantů

Prosinec 2

BENY E-SHOP HODINKY

Nyní máte možnost nakupovat luxusní hodinky on-line na novém e-shopu BENY luxusní hodinky https://hodinky-beny.cz/ - NAVŠTIVTE E-SHOP

Číst více

Historie novinek

Objednávka byla odeslána

Objednejte dárkový poukaz

Chcete obdarovat blízkého člověka nebo jen tak někomu vyjádřit sympatie či náklonost a nevíte, co by mu udělalo radost? Dárkový poukaz Beny nabízí originalitu a hodnotu v jednom celku. Pořízením dárkového poukazu necháváte obdarovanému člověku možnost volby z našeho celého sortimentu dle jeho vkusu a sobě ulehčíte práci s vybíráním konkrétního zboží. Poukazy se mohou kombinovat a výše hodnoty poukazu záleží pouze na vás.

Dárkový poukaz

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace