O značce Nouvelle bague Kolekce Všechny modely

O značce Nouvelle Bague

Nouvelle Bague má příběh, který začal ve Florencii v roce 1976. Leopoldo Poli, zakladatel, říkával: "Šperky jsou jako pohádky, lze rozebrat všechny hranice v tolika různých oblastech umění a technických dovedností. Inspirují legendy a podněcují touhy: jsou to sny, které mají přijít k nám skrze celou historii lidstva, aniž by ztratili svou fascinaci. Šperk je něco, co je věčné, a to jak ve světě umění tak ve světě lidských emocí. To nás přivádí do dimenze luxusu a elegance jako extrémní vyjádření krásy." Šperky byly vyráběny od věků a budou nadále až do konce času.

Architektonické nastavení a přirozenost živého kontaktu s uměním je v každém modelu, aby byla značka privilegovaným svědkem a spontánní tvůrcem bohatství a krásy. Design vždy cestoval po stejné cestě jako architektura, a to až do dnešní avantgardy. Nouvelle Bague je vždy citlivé na plynutí času a vytváří šperky s novým estetickým stylem, který je předurčen k tomu opustit své ochranné známky.

Nouvelle Bague šperky mají svůj život od dojmů, získaných při cestování, v kombinaci s indikací civilizace. Každé stvoření pramení z touhy sdělovat cosi a všechny naše smysly jsou zapojeny do objevování našeho estetického jazyka. 

Jsou to šperky se silnými významy a jsou tvořeny symboly a znaky jak z Východu tak Západu.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace